Dziwne upławy – biorę gyno-femidazol

Nie wiem gdzie zadać to pytanie więc wpisuję na tym forum. Lekarz przepisał mi te tabletki dopochwowe. Po 2 dniach czułam lekkie pieczenie, a dzisiaj rano pojawiły się różowe upławy. Czy to może być spowodowane tym lekiem? nie wiem czy mam przestać je stosować? Może ktoś miał podobny problem?

2 odpowiedzi na pytanie: Dziwne upławy – biorę gyno-femidazol

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Dziwne upławy – biorę gyno-femidazol

jezeli te upławy pojawiły się po stosowaniu tabletek to chyba przez nie, tylko nie wiadomo czy to normalne. Na twoim miejscu zadzwoniłabym do tego lekarza i się zapytała

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

kaccha Dodane ponad rok temu,

Re: Dziwne upławy – biorę gyno-femidazol

No iwłaśnie nie mam numeru telefonu. Przyjmuje dopiero we wtorek. Chyba poprostu leku nie wezmę. Mam jeszcze lek doustny i maść to może wystarczy, a w przyszłym tygodniu pójdę na wizytę.
Dzięki za odpowiedż.

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziwne upławy – biorę gyno-femidazol

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
o czym nie wiecie....
ot tak na na dobry początek dnia poczytajcie! [b]dziewczyny! jest kilka rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiecie lub nigdy nie pomyślicie...
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Aggulko !!!!
Wczoraj sprawdzałam co jakis czas czy juz cos napisałaś, stwierdziłam że pewnie świętujecie więc napiszesz dziś.... A tu nic cisza :-(( Prosze napisz co u was bo starsznie sie denerwuje
Czytaj dalej