E-COLI 50.000 —!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny dzisiaj odebrałam y wynik z posiewu Karoliny okazało się ,że ma az 50.00/ml bakteri e-coli i Enterobacter agglomerans -10.000 /ml.Jakiś czas temu dostała antybiotyk i nic nie pomogło naplęgło się tego jeszcze więcej teraz dostała kolejną partięleków aż boje się jej podawac-ona jest przeciez taka malutka 🙁
Czy ktoś z was miał takie bakterie i jak przechodziłyście przez to jakie dawałyścieleki i jakie były obiawy tej choroby prosze napiszcie jak najwięcej bo jestem pzerazona……]
dzięki z góry 🙂

Kasia i Karolinka

3 odpowiedzi na pytanie: E-COLI 50.000 —!!!!!!!!!!!!!!!

przem Dodane ponad rok temu,

Re: E-COLI 50.000 —!!!!!!!!!!!!!!!

Witaj Karinko bardzo Wam współczuje ale nie panikuj.
Szymon też miał E-coli podczas badania przy okazji przedłużającej się żółtaczki .Każdy człowiek ma tą bakterię w sobie, podobno kwestia jej przenikania pomiędzy układem trawiennym a moczowym jest istotna. Ponadto nasza pediatra powiedziała że kilka badań trzeba zrobić bo BARDZO łatwo zanieczyścić próbkę podczas pobierania. Także skonsultuj to z innym lekarzem!!

Przem/ Indianiec – GG 4221230

mamaalusia Dodane ponad rok temu,

Re: E-COLI 50.000 —!!!!!!!!!!!!!!!

Pod tym adresem jest moja odpowiedz na inny problem, podobny. Jesli chcesz, to wypisze Ci cala liste antybiotykow, jaka przyjmowal Alus.
[Zobacz stronę]

Agnieszka i Aluś – 17.04.2003 r.

kakomo Dodane ponad rok temu,

Re: E-COLI 50.000 —!!!!!!!!!!!!!!!

Koniecznie powtorz badanie! W pierwszym badaniu moczu mojeje corci wyszlo e.coli 10 000. Powtorzylismy je i okazalo sie, ze nie ma zadnej bakterii. Koniecznie umyj dokladnie dziecko przed pobraniem moczu. Mocz trzeba lapac do pojemniczka z taka specjalna plytka w srodku, a nie do woreczka, bo wynik moze byc przeklamany (bakterie e.coli wystepuja normalnie w przewodzie pokarmowym i moga zabrudzic probke do badania). Warto tez przetrzec narzady dzidzi riwanolem przed pobraniem moczu.

Pozdrawiam i glowa do gory!

Kasia – mama Zosi (11.05.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: E-COLI 50.000 —!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
w nocy - niewygodnie?brzuszek wisi z boku
dziś odkryłam że spanie na boku nie jest ŁATWE - brzuszek wisi śmiesznie - podkładam mu poduszkę :)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
od pierwszych ruchów wylicza się date porodu
po co lekarz pyta sie kiedy były pierwsze ruchy?jak wylicza się datę porodu?troche tego nie rozumiem?czy liczy się od pjedynczych ruchów czy regularnych?
Czytaj dalej