E-podręczniki… czyli o pieniądzach

“Firma odpowiedzialna za wdrażanie e-podręcznika nie ma odpowiedniego doświadczenia

Partnerem technologicznym wartego 45 mln zł projektu e-podręcznik ma zostać firma, która prowadzi nieprzejrzystą politykę informacyjną dotyczącą finansów, jest nieznana w branży e-learningu, najprawdopodobniej nie ma kadry i zasobów, aby ten projekt zrealizować? wynika z ustaleń?Rz”.”

“Wyszukiwarka internetowa pozycjonuje ją jako firmę, która zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży… jednostek inwestycyjnych. Dopiero po ogłoszeniu wyników konkursu przez ORE Progress uruchomił drugą stronę internetową, w której chwali się doświadczeniem w e-learningu. Czytamy tam, że zespół tej powstałej pod koniec 2007 r. spółki nad kursami, testami i ćwiczeniami interaktywnymi pracuje już od 1998 r.

“Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że firma zatrudnia pięciu pracowników, wśród których nie ma np. grafika komputerowego. Mimo to ORE przyznało jej w konkursie maksymalną punktację.
Polegli w nim natomiast e-learningowi potentaci działający w tej branży od wielu lat i mający w swoim portofolio współpracę z największymi na świecie koncernami. ”

“Drugi z naszych rozmówców wskazuje, że w komisji konkursowej zasiadała osoba, która z niewyjaśnionych przyczyn nie została ujęta w protokole opisującym procedurę wyłaniania partnera. Jest to osoba związana z branżą e-learningową. Może zatem stanowić konkurencję w stosunku do firm startujących w konkursie, a miała wgląd do poufnych informacji.”

Znasz odpowiedź na pytanie: E-podręczniki… czyli o pieniądzach

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH
OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH! CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ KOSZTEM PODATNIKÓW! "Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Chwalę się :)
Dostałyśmy w spadku po bratankach!Jedna mama już się kiedyś chwaliła że babcia zdolna my dostałyśmy !Wielkości pufy do siedzenia Rewelacja!!
Czytaj dalej