endometrioza po cc

Miala/ma ktoras???
Wlasnie mam @ i umieram….noga ruszyc nie moge….
objawy mam dopiero 3 cykl….a podobno bedzie gorzej…
moze ktoras miala wycinana?

8 odpowiedzi na pytanie: endometrioza po cc

chilli Dodane ponad rok temu,

ja mam mirene na okolicznosc nadprodukcji endometrium.

nelly Dodane ponad rok temu,

Szpillki a ty po cc? Bo chodzi o endo po ccZamieszczone przez szpilki:ja mam mirene na okolicznosc nadprodukcji endometrium.

chilli Dodane ponad rok temu,

po 2 cc

to ma jakies znaczenie?
doszłam do krwotoków zamiast okresu trwających po 2 tyg
w 3m-ce po drugiej cc

nelly Dodane ponad rok temu,

szpila, bo jest edometrioza i endometrioza po cc, po cc to przy bliznie robi Ci sie kulka uprzykrzajaca zycie, bolaca jak cholera.
Ja na pigulkach, i niestety na ta po cc nie ma zadnego lek.
nawet spirala.

wiola Dodane ponad rok temu,

Lekarz u mnie zdiagnozował w lutym endometriozę w bliźnie po cc. Zaczęło się od okropnych bóli (jakby mi rana po cc się rozłaziła, albo jakby kto lał mi tam kwasem od środka), i tak jak Ty ledwo nogą mogłam ruszyć, nie mówiąc już o przekręcenie się na bok w ciągu nocy i tak trwało do kwietnia, potem z miesiąca na miesiąc ból stawał się coraz mniejszy (bez leczenia), ale za to zaczęłam strasznie krwawić przy @, trzy dni przy każdej @ z domu nie wychodziłam bo tak się ze mnie lało – koszmar. W tym miesiącu zero bólu i normalne krwawienie – myślę, że to zasługa pozytywnego myślenia, bo wcześniej okropnie stresowałam się zbliżającą @, myślałam np “jak bardzo będzie mnie bolało” itp. Głowa go góry myślę, że przy tabsach powinnaś się lepiej poczuć przy najbliższej @. O chorobie wiem mało bo im więcej zaczynałam o niej czytać tym gorzej się czułam. Trzymaj się jestem z Tobą :Przytulam:

nelly Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez wiola:Lekarz u mnie zdiagnozował w lutym endometriozę w bliźnie po cc. Zaczęło się od okropnych bóli (jakby mi rana po cc się rozłaziła, albo jakby kto lał mi tam kwasem od środka), i tak jak Ty ledwo nogą mogłam ruszyć, nie mówiąc już o przekręcenie się na bok w ciągu nocy i tak trwało do kwietnia, potem z miesiąca na miesiąc ból stawał się coraz mniejszy (bez leczenia), ale za to zaczęłam strasznie krwawić przy @, trzy dni przy każdej @ z domu nie wychodziłam bo tak się ze mnie lało – koszmar. W tym miesiącu zero bólu i normalne krwawienie – myślę, że to zasługa pozytywnego myślenia, bo wcześniej okropnie stresowałam się zbliżającą @, myślałam np “jak bardzo będzie mnie bolało” itp. Głowa go góry myślę, że przy tabsach powinnaś się lepiej poczuć przy najbliższej @. O chorobie wiem mało bo im więcej zaczynałam o niej czytać tym gorzej się czułam. Trzymaj się jestem z Tobą :Przytulam:

wiesz ja pigulki zaczelam brac 6 tygodni po porodzie czyli juz 1,5 roku biore.
a bole mam od stycznia, miesiac temu bylam u gina.
wlasnie okres mam mocny…..
lekarzz narazie kaze monitorowac,ale mimo to zapisac sie na zabieg, bo jak powiedzial jak nie bede chciala to nie pojde.
wrrr, paskudne cholerstwo.
Szczerze mowiac, dopiero gin mi zwrocil uwage,ze to ma zwiazek z okresem:Wstyd:
ja nie mam czasu myslec co i kiedy:Wstyd:

anula2 Dodane ponad rok temu,

Cześć dziewczyny
Ja niestety też męczyłam się z endometriozą. Ból był okropny, przed miesiączką i w trakcie zdarzały mi się nawet omdlenia i wymioty – wszystko z bólu. W grudniu poszłam na zabieg wycięcia endo z blizny, w szpitalu byłam trzy dni. W domu dochodziłam do siebie jeszcze jakieś dwa dni i nagle skończyły się bóle i wszystkie problemy!
Dlatego jezeli masz skierowanie na zabieg to idź jak najprędzej, bo z miesiaca na miesiąc będzie coraz gorzej.

francesca Dodane ponad rok temu,

Od czasu drugiej cesarki czyli już dwa lata się z tym borykam. Byłam u wieeelu lekarzy, którzy nie potrafili mnie zdiagnozować. W końcu wybłagałam laparoskopię, w której potwierdzono endometriozę. To nie są tylko kulki przy bliźnie po cc, to także ogniska w jamie miednicy między narządami, które powstały poprzez odpryśnięcie błony śluzowej macicy podczas cc. Boli jak cholera, najbardziej w trakcie @, łażę po ścianach…

Znasz odpowiedź na pytanie: endometrioza po cc

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Magazyn shoppingowy dla dziewczynek juz na rynku!
[url]http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/media-prasa,magazyn-shoppingowy-dla-dziewczynek-juz-na-rynku,10366,4,1,1.html[/url] "Czasopismo przygotowano z myślą o dziewczynkach, dla których ważne są nowości z rynku zabawek, mody czy gadżetów. Tytuł jest przewodnikiem po aktualnych trendach wśród dziewczęcych kolekcji." oja*******ę że tak skomentuję
Czytaj dalej
Imiona dzieci
Głupie imiona
Witajcie! Nie tak dawno temu słuchałam audycji w radio. Dotyczyła ona dziwnych imion, jakie rodzice nadają swoim dzieciom. Aż głowa mała, co rodzice wymyślają... Facebook, Kermit, Alleluja lub Hosanna -
Czytaj dalej