FF VIP

Bardzo proszę o podpowiedź- kiedy kończy się status VIP na FF czy kontynuacja jest wprowadzana automatycznie czy muszę wyrazić zgodę na “bycie VIPem”. Chodzi o to, że od jutra idę na urlop (hurraa!!) i nie będę przez 3 tyg. miała dostępu do komputera, a w tym czasie upłynie termin na FF. A ja oczywiście nie chcę za to płacić. Buziaczki!!!

Dorota M.

4 odpowiedzi na pytanie: FF VIP

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: FF VIP

Vipem jestes przez ok 30 dni.U gory nad swoim wykresem jak sie zalogujesz widnieje stan twoich dni do wykorzystania jako vip.Jak okres ten sie skanczy prowadzisz normalnie dalej wykres,ff bedzie zaznaczal ci owu ale juz tych tabelek pod spodem nie bedzie no chyba, ze zaplacisz wtedy znow mozesz zostac vipem.

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: FF VIP

Po 30 dniach przestaje się być VIP’em. Bez płacenia program funkcjonuje dalej, dalej też zaznacza owulację. Nie przepowiada jednak przyszłości, nie pokazuje na wykresie numerami dni po owu, nie analizuje twego cyklu (czyli nie pokazuje faz płodna, niepłodna) – czyli Fertlity Analyzer nie działa, również Pregnancy Monitor (który pokazywał wcześniej między innymi znaki implantacji oraz kiedy wykonać test). No i nie udziela już porad. Ale notować dalej można normalnie i owulację wyznacza też normalnie.

[Zobacz stronę]

babeth Dodane ponad rok temu,

Re: FF VIP

Vip-em jest się przez pierwszy miesiąc od zalogowania w FF.
Po upływie tego czasu trzeba za to zapłacić.

[Zobacz stronę]

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: FF VIP

Można, ale nie trzeba. Jeśli się płaci wszystkie dotychczasowe funkcje są aktywne. Jeśli nie to przewidywanie przyszłości nie działa.

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: FF VIP

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
mamy nową mamę - DeGosia urodziła!!!
niniejszym mam zaszczyt zawiadomić, że wczoraj (02.09) o 20:10 przyszła na świat Gabrysia, córka DeGosi i Dega!!! waży 3500g, mierzy 57cm i wcale jej się nie spieszyło na ten świat
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Mam raczka-nieboraczka
Zu zaczęła się przemieszczać na czworakach. Właściwie to prawdziwie raczkuje, bo narazie tylko do tyłu. Do niedawna wyłącznie pełzała (też do tyłu) teraz dzwiga pupę, chwilę się kiwa, a potem
Czytaj dalej