Film "Magda miłość rak czyli rak’n’roll"

Niesienie pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia to motto naszej fundacji, która w zeszłym tygodniu oficjalnie rozpoczęła swoje działania. Fundacja Rak?n?roll. Wygraj życie powstała z myślą o kobietach z problemami nowotworowymi, a szczególnie o kobietach u których nowotwór zbiegł się w czasie z ciążą i macierzyństwem. Chcemy mówić o tych problemach głośno, chcemy zmieniać schemat myślenia, edukować i próbować poprawiać jakość życia kobiet chorych na raka.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. Magda. Miłość i rak?, emisja TVP1, 14.10. godz. 23.00. To od tej historii wszystko się zaczęło? film autorstwa Aliny Mrowińskiej opisuje historię Magdy Prokopowicz, założycielki fundacji. (zwiastun: ()

Magda cztery lata temu, w wieku 27 lat, zachorowała na rozsiany nowotwór piersi. W tym samym czasie spotyka swojego życiowego partnera. Jednak najbardziej wyjątkową rzeczą, która dodatkowo zmotywowała bohaterkę do walki z chorobą, była wiadomość o tym, że jest w ciąży. Cierpienie podczas trudnych zmagań z rakiem zwłaszcza podczas radykalnej operacji i chemioterapii, przeplata się ze szczęściem, jakie kobieta przeżywa będąc w ciąży. Największym cudem okazał się zdrowy synek Leonek, który dał Magdzie siłę i chęć życia by pokonać chorobę.

Fundacja Rak?n?roll Wygraj Życie
Nasz blog:
Nasz profil na Facebooku:
Nasze konto na blipie:

Znasz odpowiedź na pytanie: Film "Magda miłość rak czyli rak’n’roll"

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
laktator
Czy możecie mi polecić jakiś niedrogi elektryczny laktator?? Kupiłam ręczny ale okazło się że mój maluszek nie ma ochoty na sztuczne mleczko (ja wracam niestety do pracy) i muszę mu
Czytaj dalej
Polecam
jak uprać teletubisia?
jak w temacie teletubiś ma na brzuszku lampkę, puknięty w nos śmieje się, ściśnięty za łapkę wygrywa teletubisową melodię, ściśnięty za brzuszek gada... jest codziennym towarzyszem wykochany, wylizany, zjeżdżał na zjeżdżalni, pokonywał
Czytaj dalej