Folic

Witajcie dziewczyny
Jestem z tych starających się, chciałam się spytać się o Folic. Zaczęłam go brać a chciałabym jeszcze jakieś witaminki i nie wiem, które były by najlepsze żeby nie przedobrzyć.
Pozdrawiam

3 odpowiedzi na pytanie: Folic

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: Folic

Mojej starającej sie koleżance lekarz powiedział żeby sobie kupiła zestaw witamin i minerałów dla kobiet w ciąży – ale foliku juz wtedy nie trzeba brać bo jest w każdym zestawie. Nie sugerował żadnego – to juz kwestia wyboru – jest tego trochę w róznych cenach.
pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

Usianka i Bąbelek (9.XI.2003)

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: Folic

Ja biorąc folic do 3 miesiąca ciązy miałam dodatkowo łykać tylko Vitaral, natomiast potem – oczywiście też zgodnie z zaleceniami dr- odstawiłam Folic i jednocześnie przeszłam na Maternę ( są też i inne witaminki ciążowe, np. Feminatal, Prenatal itp.) Pani dr podkreslała, że nie warto startować od typowego zestawu ciążowego, bo jest on jest jednak bardzo bogaty, ciężki, a na początku ciązy za dużo witamin i mineralów też nie jest wskazane, zwłaszcza jeśli dubluje się kwas foliowy. Podsumowując mój przydługi wywód – na początek idealny jest Vitaral+ Folic, potem witaminki ciązowe…
pozdrowionka
ada77 i miki

oslo Dodane ponad rok temu,

Re: Folic

To najlepiej skonsultuj to z lekarzem, nic nie rob na wlasna reke. Ja jestem w 4 miesiacu a do tej pory nie biore zadnych witamnin, poniewaz mam swietne wyniki. Nie ryzykowalabym na Twoim miejcsu, tylko szybciutko.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Folic

Dodaj komentarz

Dla starających się
i jeszcze raz folik
Mam pytanko, czy przez cały czas starań należy zażywać folik? Lekarz zalecił mi na trzy miesiące przed no ale ten czas już minął i nie wiem czy brać dalej czy
Czytaj dalej
Dla starających się
dziękuję,że jesteście
Hej dziewczynki! wielkie dzięki za te wszystkie dobre słowa skierowane pod moim adresem. nie wierzyłam że ktoś kto mnie nie zna może dać mi nadzieję na to że będzie lepiej.
Czytaj dalej