Forum, mam problem.

Witam w Nowym , z pewnością szczęśliwym Roku.
Proszę powiedzcie mi czy 16 mm endometrium w 15 dc to jakiś problem. Jestem monitorowana 4 cykl, zeszły cykl był z pregnylem, niestety mimo warunków się nie udało. W tym cyklu wiodący pęcherzyk mial tylko 16 mm a endometrium tyle samo (dotychczas endometrium miało 7-12 mm). Mój lekarz, telefonicznie niestety, był bardzo zdziwiony, nawet zaniepokojony, ale kazał przyjść dopiero za 2 tygodnie. Do tej pory miałam problem z pęcherzykiem , nie zawsze byl odpowiednio duży a tu jeszcze nie daj Boże następny problem.Co o tym myślicie?
P.S. Oprócz pregnylu nie brałam żadnych innych leków.
Pozdrawiam.

2 odpowiedzi na pytanie: Forum, mam problem.

dosiam Dodane ponad rok temu,

Re: Forum, mam problem.

Witaj! 16 mm endometrium w zupełności wystarczy, natomiast 16 mm pęcherzyk – jeśli w 15dc – ma czas urosnąć. Uważam , że wszystko jest ok.
Napisz dlaczego lekarz kazał ci podać Pregnyl i w którym dniu cyklu. Czy masz stwierdzone PCO?

[Zobacz stronę]

scorpion Dodane ponad rok temu,

Re: Forum, mam problem.

Pregnyl dostałam w zeszłym miesiącu w 14 dc , pęcherzyk mial 19 mm. W tym cyklu podobno, wg gina już nie urośnie( cykle mam 28). Nie mam stwierdzonego PCO, miałam badanie hormonów są ok, mąż ze swoimi badaniami też ok, HSG prawidlowe. Lekarz powiedzial, że 16 mm endometrium w stosunku do mojego pęcherzyka w tym cyklu to trochę za dużo.
Pozdrawiam.

Znasz odpowiedź na pytanie: Forum, mam problem.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Co jeszcze 9-miesięcznemu dziecku do jedzenia??
Poproszę Drogie Mamy o jakieś strony interentowe z przepisami na jakieś dania dla 9-10 miesięcznych dzieci. Niestety narazie u nas dieta jest bardzo mało rozszerzona przez wysypkę nieznanego pochodzenia więc
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
do chmurki
Chciałam się zapytać o buźkę Natusi: czy schodzi jej ta skaza i jak to wygląda: czy zmniejsza się obszar, czy tylko jest to bladsze. Pytam, bo jak wiesz z Mikim mam
Czytaj dalej