Forum pomogło

Szkoda ze nie wiedziałam o forum znacznie wcześniej, czytając o problemach innych i o tym w jaki sposób im się pomaga jest mi lepiej. Czekam teraz na zabieg łyżeczkowania (boję się strasznie, a najbardziej konsekwencji zabiegu), wiele osób mnie pocieszało nie martw się jajo będzie pełne, ale….. w tym przypadku to nie była pomyłka lekarzy.
Dziewczyny!!! Nie martwcie się MUSI być dobrze i tak będzie!!! Gwarantuję!!! Jestem od zawsze uważana za niepoprawną optymistkę, ale to lepsze niż się poddać. Część tego optymizmu DZIĘKI FORUM!!!

5 odpowiedzi na pytanie: Forum pomogło

 1. Re: Forum pomogło

  dorotko bardzo mi przykro tule cie mocno i nie boj sie zabiegu ja jestem po 2 zabiegach po roku znow zaszlam w ciaze i tez jest pod znakiem zapytania ale to na pewno nie od zabiegow zobaczysz bedzie dobrze

  serdeczne pozdrowienia
  mala

  • Re: Forum pomogło

   Dorotka, trzymaj się, ja też przeżyłam w styczniu zabieg, bardzo to przeżyłam, było i jest mi ciężko…. Ale życie toczy się dalej, a ja nie tracę nadzieii !!!
   Mam superalnego synka, ( 5-cio letniego Dominika ), i codownego męża, i wiem, że urodzę !!! TY TEŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Pozdrowienia !
   Kasia.

   Rybka

   • Re: Forum pomogło

    Też bałam się strasznie, a teraz boję się konsekwencji – to było dwa tygodnie temu. Ale MUSI być dobrze!!!! Masz absolutną rację 🙂
    Ale i tak zamierzam zrobić wszelkie możliwe badania… zaczaynam myśleć jak się do tego zabrać i do jakiego lekarza iść, jeżeli mój “zaufany” nie będzie tego uważał za słuszne.
    Mnie też forum pomogło, kiedy rozpadałam się na składniki pierwsze…
    Pa
    Iwcia PL

    • Re: Forum pomogło

     Cześć Dorotka!
     Ja przeszłam też dwa okropne zabiegi, to okropne uczucie. Moja ostatnia ciąża miała 5 msc. dzidzuś był już duży i wiercił się, miałam zdjęcia i filmy video z USG. Niestety opuściło mnie moje słonko i bardzo długo cierpiałam, miałam żal i na pieńku z Panem Bogiem. Wszystkie pamiątki pochowałam a po pewnym czasie zniszczyłam, musiałam bo było mi zbyt ciężko mieć je pod ręką………
     Ale nie tracę nadzieji i choć minoł prawie rok to dalej próbuję i może tym rarzem, mam taką ogromną nadzieję.
     Trzymaj się cieplutko i zobaczysz że wiele jeszcze możesz znieść.

     Życzę Ci powodzenia i daj sobie trochę teraz czasu na
     ” zaleczenie ran “, Głowa do góry będzie jeszcze dobrze zobaczysz. PA.

     ASIEŃKA

     • Re: Forum pomogło

      Rzeczywiście fajnie jest pogadać z Wami na forum. Mnie też bardzo pomogło pół roku temu. Nie zlikwidowałam wszystkich pamiątek, bo gdzieś tam chciałam je zostawić. Dobrze jednak, że jesteśmy tu razem – zawsze lepiej.

      Znasz odpowiedź na pytanie: Forum pomogło

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo