Fosforany w moczu, hemoglobina

Dziewczyny, badanie ogólne moczu stwierdziło u mnie jakieś fosforany liczne w moczu (są to skłądniki mineralne) co to jest do cholery??? Jakieś kamienie? I jeszcze jedno – jaką macie hemogobinę? Ja mam 11 g% to chyba trochę mało? A może nie?

Agnieszka termin 28 czerwca

3 odpowiedzi na pytanie: Fosforany w moczu, hemoglobina

helenka Dodane ponad rok temu,

Re: Fosforany w moczu, hemoglobina

O fosforanach nic nie wiem, a hemoglobine masz prawie w normie, nie ma co sie martwic. Norma dla kobiet od 11,2.

Helenka – przyszla mamuska

anita-sierpien Dodane ponad rok temu,

Re: Fosforany w moczu, hemoglobina

Agnieszko spokojnie, ja też miałam fosforany w moczu, moja pani dr widziała wyniki i powiedziała, że wszystko jest w porządku

Anitka i Bajbusek

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Fosforany w moczu, hemoglobina

Nie martw się hemoglobiną, możesz nad nią po prostu popracowac, a nawet wyniki nieznacznie ponizej normy przeciez nie oznaczają nic strasznego. Jednak to raczej początek ciązy, więc bardziej dbaj o jedzonko wysokożelaziste i nie popijaj tego kawą i herbatą. Będzie dobrze, ja popracowałam nad wynikami :-)))
Te składniki mineralne to też nic złego prawdopodobnie. Prawde mówiąc pierwszy raz podczas badania moczu nie mam ich u siebie prawie… zawsze cos tak jest. Nie masz białka, cukry, ketonów… więc jest dobrze!

Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Fosforany w moczu, hemoglobina

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
duphaston - b. wazne
Dziewczyny Biore duphaston od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Jak szybko powinnam dostac okres po odstawieniu? Czy duphaston ma na to w ogóle jakis wplyw. Dodam, ze biore 1tab dziennie.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
SUPER POMYSŁ
W sumie to nie mój tylko rehabilitantki ale jest genialny!!!! Ale po kolei..... Dawid zwykle lezał i bawił sie na koldrze na podlodze. Wszytko bylo super tylko odkad chce sie przemieszczac zaczely
Czytaj dalej