Fotelik Concord ……

Nosimy się z zamiarem zakupu fotelika samochodowego 9-36 kg firmy Concord typ Fixmax, sprawdziliśmy czy pasuje i zdaniem sprzedawcy wszystko jest ok. i tak musi być.
Mnie jednak nie podoba sie to, że fotelik jest taki niestabilny tzn tak lużno przypięty czy faktycznie tak jest że wszystkie fotelik nie są mocno dopasowane do siedziska tylko są lużno przypięte?
A tak w ogóle to co sądzicie o tych fotelikach, kupować czy nie?
Z góry dziękuję za odpowiedz.

Ania i Damianek (13.01.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: Fotelik Concord ……

barkus Dodane ponad rok temu,

Re: Fotelik Concord…

Mnie tez się bardzo spodobał, ale jako że cena była wysoka oglądalismy też inne foteliki- i…gotowa zapłacić 650 zł za CONCORDa..kupiłam PROBABY za 250!!!!Fotelik z własnymi pasami, z regulacją położenia, z odpinaną podstwaką… Ma wszystko co powinien mieć bezpieczny fotelik dla dziecka ( kategoria wagoa 9-36kg), a jaki tani… No… Niewątpliwie CONCORD jest ładniejszy- z lepszego materiału, ale ostatecznie nie o to chodzi. Absolutnie nie odradzam- po prostu nie wiem czy to będzie dobry wybór czy nie… Pozdrawiam- Basia:-)

Dodane ponad rok temu,

Re: Fotelik Concord…

Fotelik juz kupiony, piersza jazda już była.
Narazie jesteśmy zadowoleni z zakupu no i Damianek chyba również ze zmiany pozycji :))

Ania i Damianek (13.01.2003) i Dzidzia co ma 8 tygodni.

Znasz odpowiedź na pytanie: Fotelik Concord ……

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
kupiłam matę i działa!!!!
Kupiłam matę Tiny Love- Zabawa w słońcu i moja Nikolka jest nią zainteresowana. Dziś bije rekord, bo leży na niej już 45min. kopie nózkami gaworzy, jest już padnięta ale nie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Ale Was nabrałam
Lista była tylko pretekstem, chciałam mieć daty urodzin Waszych dzieci aby przeprowadzić badania i okazało się, że najwięcej dzieci urodziło się zimą, a szczególnie w styczniu, a najmniej w sierpniu.
Czytaj dalej