Fotelik nosidełko – czy bezpieczne dla kręgosłupa?

Czy używacie w domu fitelików samochodowych (nosidełko- bujaczek), bo ja się zastanawiam czy to jest wygodne i bezpieczne dla kręgosłupa? Mój synek niedawno skończył 3 miesiące a próbuje już siadać (właśnie w nosidełku), tak się garbi i ciągnie głową do przodu, że się martwię. Ostatnio też zauważyłam, że robi to samo jak ktoś go nosi na rękach. Czy to jest wina fotelika (bo trochę czasu w nim spędza) czy tak może być i nie ma się co martwić? Ale na próby siadania to chyba za wcześnie?

Neti i Dominik 15.01.04

1 odpowiedzi na pytanie: Fotelik nosidełko – czy bezpieczne dla kręgosłupa?

sosna Dodane ponad rok temu,

Re: Fotelik nosidełko – czy bezpieczne dla kręgosłupa?

Ja raczej nie uzywalam fotelika w domu, kupilam lezaczek-bujaczek bo dziecko w nim siedzi nie zginajac kregoslupa, bardziej w pozycji pollezacej.Mysle, ze to wyginanie nie jest spowodowne lezeniem w foteliku.Nasz Misiek tez tak robil wyginal sie w palak,,…to jest cwiczenie miesni karku…..wstep do siedzenia. Mysle ze kazde dziecko tak robi na poczatku.

SOSNA i Michałek(20/07/03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Fotelik nosidełko – czy bezpieczne dla kręgosłupa??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
jaką parasolkę polecacie?
Chcę kupić wózek parasolkę. Zależy mi by była lekka, miała budę. Nie wiem, czy pałąk jest istotny w takim wóżku. Co byście poleciły? Iwona i Martusia ur. 30.08.2003 [img]http://foto.onet.pl/upload/8/82/_219077_n.jpg[/img]
Czytaj dalej