Fudusze emerytalne i inwestycyjne

Nie wdając się w szczegóły chciałam tylko napomknąć, że z racji wykonywanego zawodu służę pomocą w wyborze ofe w II filarze, jak również mogę pomóc dobrze ulokować pieniądze w filarze III (ubezpieczenia na życie, posagowe i fundusze inwestycyjne). BEZPŁATNIE!
Szczególnie polecam te posagowe, sama właśnie będę dokonywała zakupu takigo ubezpieczenia dla Olka, a z racji długoletniego doświadczenia w rynku ubezpieczeniowym wybrałam chyba najlepsze
Osoby zainteresowane mogą kontaktować się ze mną telefonicznie: 602 218 689, [22] 664 93 11
lub mailowo: [email]kasia.stys@gmail.com[/email]


Olek (23.01.2003)

4 odpowiedzi na pytanie: Fudusze emerytalne i inwestycyjne

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Fudusze emerytalne i inwestycyjne

a jakie fundusze inwestycyjne uważasz za najlepsze?

Mikołajek 2-latek

kate123 Dodane ponad rok temu,

Re: Fudusze emerytalne i inwestycyjne

Ostatnio dobre wyniki osiągneły fundusze akcyjne i warto na dzień dzisiejszy w nie inwestować. Jeżeli chodzi natomiast o konkrety, to wolałabym się spotkać i o wszystkim opowiedzieć osobiście.
Właśnie rozpoczęłam współpracę z jedną firmą, która ma rewelacyjne produkty związane z funduszami inwestycyjnymi, no i ma tych funduszy w swoim pakiecie aż 19, więc jest w czym wybierać. Długo szukałam, zanim tam trafiłam, bo generalnie chciałam najpierw poznać rynek. Teraz chętnie podzielę się wiedzą.


Olek (23.01.2003)

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Fudusze emerytalne i inwestycyjne

no właśnie akcyjne…teraz siągneły wiele…ale czekamy na korektę na giełdzie i wybory – a to chyba nie najlepszy okres…tzn. kupisz drogo..
a z jaką firmą nawiązałaś współpracę?

Mikołajek 2-latek

kate123 Dodane ponad rok temu,

Re: Fudusze emerytalne i inwestycyjne

Zamierzam współpracować z Gerlingiem. Wcześniej rozważałam między innymi Warte, Amplico, Allianz i inne, ale Gerling wypadł najlepiej. Ma bardzo dobre produkty no i aż 19 funduszy do wyboru. W planach mają jeszcze kilka dołaczyć.


Olek (23.01.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Fudusze emerytalne i inwestycyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
najlepsza pora na faszerowana papryke
farsz jak na gołąbki i wycinamy w papryce gore tam gdzie ogonek wczesniej oczywiscie myjemy, wyciagamy gniazdo nasienne i poakujemy tam farsz do rondla wlewamy wode i wrzucamy kostke rosołowa tak aby
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Kąpiel!!
Nie wiem jak Wy, ale my kożystamy z pogody i Hania dziś kąpała się w baseniku na dworze, biegała w kąpieówkach, w sob. byliśmy nad jeziorem. Pogoda nas zaskakuje, oby
Czytaj dalej