furagin a wczesna ciąża

Pytanie swoje kieruję do dziewczyn, które tak jak ja, często zapadają na zapalenia pęcherza moczowego? Czy wiecie co stosować przy zapaleniu, w piewrszych tygodniach ciąży? Jak sobie pomóc? Czy furagin jest bardzo szkodliwy dla dziecka? Czy po stosowaniu CLO zwiększa się szansa zapalenia pęcherza?

5 odpowiedzi na pytanie: furagin a wczesna ciąża

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Re: furagin a wczesna ciąża

Wszystko z lekarzem…
Ja w pierwszej ciąży (niestety straciłam z 10 tyg.) brałam furagin, bo wyszło mi jakieś białko, czy coś takiego (już nie pamiętam). Przepisał mi go ginekolog, więc chyba wiedział, co robi… Ale na furaginie pisało, żeby nie brać w ciąży (!).
Wg. mnie bardziej szkodliwe jest zapalenie…

Pozdrawiam,

ciapa Dodane ponad rok temu,

Re: furagin a wczesna ciąża

Ja brałam we wczesnej ciazy – nic sie nie działo.
Sprubój poczytac w aptece ulotke z neofitolizyny – jest super na zapalenie pecherza i nerki, ja uzywam teraz cały czas, nie wiem czy mozna w ciązy. Dobrym sposobem jest tez picie soku z żurawin lub branie go w kapsułkach. Duzo witaminy C.

Dodane ponad rok temu,

Re: furagin a wczesna ciąża

To prawda wszystko konsultuj z lekarzem. Jak tylko wyleczysz zapalenie pij nawet w ciąży Urinal lub tabletki ” Żurawina” z Herbapolu systematycznie. Ja odkąd je piję, czyli od kilku miesięcy nie mam z tym problemu. Działa ponieważ wczesniej w ciągu pół roku miałam zapalenie 4 razy.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.

carla27 Dodane ponad rok temu,

Re: furagin a wczesna ciąża

Mój gin natomiast jest przeciwnikiem stosowania jakiejkolwiek chemii we wczesnej ciązy – do 16 tyg. Ja ostatnio robiłam badanie moczu i wyszły mi pojedyńcze bakterie. Gin pstanowił tego nie leczyć póki co, ale powiedział że jeśli sytuacja sie powtórzy w późniejszym terminie ( po zakończeniu organogenezy) to wtedy zaleczymy. Jego zdaniem bardziej zaszkodziłoby mi teraz leczenie niż te bakterie.

gosia09-1972 Dodane ponad rok temu,

Re: furagin a wczesna ciąża

Dzięki.

Znasz odpowiedź na pytanie: furagin a wczesna ciąża

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
babcie do wynajęcia
Witajcie. Chciałbym zorganizowac grupe osób w starszym wieku, które mogłyby sie opiekowac dziećmi, które nie maja swoich dziadków, bądź straciły z nimi kontakt. Współpracuję z klubami seniora i wiem, że
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
"mamo mam tadeusza....
....tata mi zrobił....." takim hasłem zabił mnie dzis marcin.... pytam "co masz????" "no tadeusza..." i pokazuje rączke..... spadłam z krzesła ze smiechu.... [img]/upload/13/12/_630938_n.jpg[/img][img]/upload/0/28/_630937_n.jpg[/img] mówie "kochanie to tatuaż a nie tadeusz....." Monika i Marcinek (15.01.04)[img]/upload/10/83/_620320_n.jpg[/img]
Czytaj dalej