Gdańsk-laryngolog i alergolog

Za miesiąc rodzę drugą córeczkę. Starsza od początku października ma nieustający katar, słaby, ale siedzi gdzieś w środku i utrudnia jej spanie i powoduje, ża mała ma cały czas otwartą buźkę. Ponieważ to ostatni miesiąc, kiedy mam w miarę dużo czasu, postanowiłam pójść z nią do alergologa i laryngologa, może coś poradzą. Stąd moja prośba o namiary do sprawdzonych specjalistów w Gdańsku (ew. Sopocie lub Gdyni). Macie kogoś?
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

PS.
Wszystko zaczęło się wraz z sezonem grzewczym, więc zastanawiam się czy nie zainwestować w nawilżacz. Czy komuś z Was pomógł? Jakie macie doświadczenia?

Asia, Milenka i

2 odpowiedzi na pytanie: Gdańsk-laryngolog i alergolog

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: Gdańsk-laryngolog i alergolog

Hej witaj.
Mam lekarza ale on przyjmuje w Gdańsku Szpital w Oliwie (Wojskowy). Jest tam też Przychodnia Przyszpitalna.
Nazywa sieGrzegorz Sut i jest rewelacyjnym laryngologiem. Wiesz tradycja rodzinna (jego ojciec też był laryngologiem). Naprawdę warto sie do niego wybrać.
Myśle, ze zwykłe skierowanie wystarczy.

joanka24 Dodane ponad rok temu,

Re: Gdańsk-laryngolog i alergolog

Dzięki, jutro spróbuję się zarejestrować,
Pozdrawiam

Asia, Milenka i

Znasz odpowiedź na pytanie: Gdańsk-laryngolog i alergolog

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Gdańsk-laryngolog i alergolog
Za miesiąc rodzę drugą córeczkę. Starsza od początku października ma nieustający katar, słaby, ale siedzi gdzieś w środku i utrudnia jej spanie i powoduje, ża mała ma cały czas otwartą
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Mops vs buldog francuski
ktory pies? chcemy zaczac sie rozgladac za psem. mops i buldog francuski to dwie interesujace nas rasy. Ale maja na tyle podobne opisy, ze nie wiemy ktory. moze ktos zna sie na
Czytaj dalej