Forum: Polecam

Gdynia 23.06 – Parada Brazylijska i Parada Teatrów

Lato zaczyna się w Gdyni Świetojańska Carnival

W odpowiedzi na:


“Zabawa rozpocznie się o godz. 15.00 Brazylijską Paradą Karnawałową, która ruszając spod Urzędu Miasta przejdzie ul. świętojańską, skręci w Skwer Kościuszki. Tam na głównej scenie rozpocznie się wielka fiesta w brazylijskim stylu: koncerty na żywo, warsztat taneczny dla dzieci, pokazy perkusyjne i pokaz szkoły samby.

Jako druga o godz. 15.15 (również spod Urzędu Miasta) rusza Wielka Parada Teatralna. Zmierzając ul. Świętojańską aż do Placu Kaszubskiego wprowadzi widzów w atmosferę Nocy Świętojańskiej – najkrótszej i najbardziej magicznej nocy w roku. Wędrujący spektakl stworzy aż 150 wykonawców z ukraińskiego Teatru Woskriesiennia, Teatru Makata, Feta –Teatr Na Specjalne Okoliczności i Teatru Klinika Lalek. Kwiatu paproci poszukiwać będą szczudlarze, pojawi się dwanaście płonących znaków Zodiaku, Słońce i Księżyc, smok plujący ogniem, a wszystko to przy akompaniamencie Wielkich Bębnów. Na Placu Kaszubskim o godz. 17.30 paradę zwieńczy spektakl zatytułowany „Karnawał”.”


My się wybierzemy (no chyba, że pogoda nie dopisze).
Szczególnie ta parada teatrów wydaje mi się ciekawa.

Kinga, Łucja (3l 4m) i Piotruś (1m-c)

1 odpowiedzi na pytanie: Gdynia 23.06 – Parada Brazylijska i Parada Teatrów

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Re: Gdynia 23.06 – Parada Brazylijska i Parada Tea

my też się wybieramy. może przy okazji zrobimy jakieś małe spotkanie forumowe??

Znasz odpowiedź na pytanie: Gdynia 23.06 – Parada Brazylijska i Parada Teatrów

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Nadzieja zgasła
Robiłam badanie hcg wynik 13200,spadło o 10 tys.od ubiegłego tyg. Z usg wynika ze to 6,5 tc.Echa w dalszym ciągu nie słychać. Więc moja nadzieja zgasła pewnie czeka mnie zabieg
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
chory świat...:(
https://wiadomosci.onet.pl/1556441,12,item.html Maluchy gwałcone przez własnych rodziców. Nawet miesięczne noworodki! Sadystyczne orgie i tortury. Relacje z tych szokujących scen na żywo w internecie. Nie mam po prostu slów..... [img]https://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/3/8/2/23454430_d.jpg[/img]Katka&Krzys(26.01.06)
Czytaj dalej