Forum: Polecam

Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu ?

Witam, synek skończy wkrótce 2 latka. Szukam dla niego jakiś zajęć? najlepiej dopołudniowych.
Siedzenie z nim w domu zwłaszcza teraz kiedy jest chłodno to chwilami prawdziwa?przyjemność? 🙁
Marcel czuje muzykę, więc może jakaś zajęcia?umuzykalniające?. Poza tym słyszałam od siostry, że firmy oferują zajęcia przygotowujące dzieci do przedszkola ale poziom zajęć bywa bardzo różny. Siostra była z córką w kilku miejscach i żadnego nie poleca.
Dlatego będę wdzięczna za sprawdzone miejsce, godne polecenia.

Pozdrawiam,
K.

1 odpowiedzi na pytanie: Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu ?

martusiaak Dodane ponad rok temu,

Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu?

Znalazłam dla mojej córka (2,5 roku) bardzo ciekawe zajęcia w MILUDACH na ul. Legnickiej. Na początku dzieci są z rodzicami ale z czasem (2-gie lub 3-cie zajęcia) zostają z Panią już bez rodziców. Uczą się piosenek, wierszyków, tańczą, robią prace plastyczne: malują farbkami paluszkowymi, lepią z masy solnej, plasteliny, robią zadania na kartach pracy. Mają przerwę na wspólne jedzenie śniadania. Generalnie poznają zasady panujące w przedszkolu. Na koniec zajęć są wspólne zabawy – chusta i zabawy integrujące. Pani prowadząca zajęcia (chyba pedagog i logopeda) rozmawia z rodzicami na temat obserwacji poczynionych podczas zajęć.

Znasz odpowiedź na pytanie: Gdzie na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu ?

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
Ekspresowy Ksawery
28.11.2012 r, środa. Nie wiedzieć czemu kolejny mój poród zaczyna sie od wizyty w toalecie. Godz. 7:30, jemy z Pablem śniadanie. Nagle mnie właśnie goni do kibelka... Znowu trochę mnie
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
4-ty dzień z temperaturą, a dzisiaj doszedł brak apetytu.
Witam, Jestem ojcem 15mies Filipka. Do niedawna chłopak był okazem zdrowia. Zawsze miał ochotę wrzucić coś na ząbek i bardzo rzadko grymasił, czy płakał. Od 4-ech dni gorączkuje (do 40 st.
Czytaj dalej