Gdzie robicie zakupy??

Chciałam zapytać gdzie planujecie, bądź zrobiłyście już zakupy dla swoich dzieci, tzn czy w sklepach specjalistycznych dla dzieci czy np w supermarketach, czy innych?? Chodzi mi o o rzeczy do kąpieli, pielęgnacji, spania i pozostałych: smoczkach, butelkach itp. oprócz oczywiście ubranek, wózków i fotelików, bo to już każdy kupuje według uznania. Pytam dlatego, bo chciałabym pojechać raz na porządne zakupy, kupić wszystko co potrzebne i za dużo się nie nabiegać.
Pozdrawiam

<img src=”https://preg.fertilityfriend.com/pregticker/7648d/preg.png/images/obrazek.gif”>

Edited by tanka on 2005/04/21 13:53.

4 odpowiedzi na pytanie: Gdzie robicie zakupy??

katarzyna77 Dodane ponad rok temu,

Re: Gdzie robicie zakupy??

Ja zamierzam zrobić zakupy dla Bobo za jednym zamachem. W związku z tym, że maleństwo ma przyjść na świat na początku października, gdzieś tak pod koniec sierpnia pojadę do hurtowni dla dzieci i kupię wszystko co będzie potrzebne. Ale przed tem zrobię listę zakupów, której postaram się ściśle trzymać ;o)

serdecznie pozdrawiam
Kasia

biedroneczka Dodane ponad rok temu,

Re: Gdzie robicie zakupy??

Hej!

Szczerze mówiąc to takie drobiazgi kupuję – gdzie popadnie. Nie uparłam się na jedno miejsce – duży wybór kosmetyków i akcesoriów dla niemowląt jest w sklepach dla dzieci, aptekach i dużych drogeriach.

Ania

elzbieta Dodane ponad rok temu,

Re: Gdzie robicie zakupy??

Mamy hurtownie dziecięcą i tam kupiłam większość rzeczy. Do dzisiaj kupuje tam pieluszki i jedzonko dla małego. Nawet kosmetyki – wszystko oprócz ubranek bo są drogawe.

Pozdrawiam Ela i Tymcio (09.09.04.)

asiek78 Dodane ponad rok temu,

Re: Gdzie robicie zakupy??

Ja część zakupów zrobiłam w hurtowni i sklepach dla dzieci. Natomiast kosmetyki i tego typu rzeczy będę kupowała w drogeriach i aptekach, wybieram się w tym tygodniu.
W moim przypadku po porównaniu cen okazało się, że w sklepach specjalisycznych dla dzieci jest u nas taniej niż w supermarketach.

Znasz odpowiedź na pytanie: Gdzie robicie zakupy??

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU
dziewczyny, bardzo prosze o pomoc - czy mozecie mi powiedziec, ile kosztue nauka angielskiego w waszych przedszkolach i ile jest to godzin tygodniowo? bardzoj est to dla mnie wazne. bede
Czytaj dalej
Dla starających się
Hormony
Obszukałam wszystko co mogłam i nei znalazłam niczego o hormonach. jakie są normy i który dokładnie za co odpowiada. Moze (qa raczej na pewno) źle szukałam, - czy możecie mi pomóc -
Czytaj dalej