Gdzie wyjść z dzieckiem?

Nie widziałam takiego wątku, więc zakładam. Chodzi mi o jakieś miejsca (konkretnie lub mniej), gdzie dziecko w przyjazny i prosty sposób może zaznać pierwszego kontaktu z nauką i kulturą itd. Ze swojej strony polecam przede wszystkim w Warszawie: Centrum Nauki Kopernik (wszystkim oczywiście znane), ale warto zawsze wspomnieć, i teatr dla dzieci – ja znam teat malego widza- może znacie jeszcze jakieś inne?

5 odpowiedzi na pytanie: Gdzie wyjść z dzieckiem?

karlik Dodane ponad rok temu,

Ja ostatnio byłam z dzieckiem na zwykłym placu zabaw koło mojego domu i świetnie się bawiliśmy. Muszę przyznać, że place zabaw, które teraz stawiają są znacznie inne niż te, które ja pamiętam z dzieciństwa. Są przede wszystkim bardzo kolorowe, żeby lepiej zobrazować to było mniej więcej coś takiego: [Zobacz stronę]. Moje dziecko w ogóle nie chciało iść do domu i spędziliśmy tam prawie 2 godziny. Dziś też się wybieramy.

anita29 Dodane ponad rok temu,

Gdzie wyjść z dzieckiem?

Dla rodziców i ich pociech szczególnie ważne są miejsca, w których ciekawie można spędzić czas. Często poszukiwane są również kawiarnie i restauracje, gdzie można w komfortowy sposób zjeść obiad. Warszawa jest miastem, które sprzyja rodzicom oraz ich dzieciom. Ma do zaoferowania szereg atrakcji dla pociech w różnym wieku m.in:
*Centrum Nauki Kopernik,
*Miejski ogród zoologiczny,
*Muzeum dla dzieci,
*Łazienki Królewskie,
*Plac Zamkowy i Starówka,
*Taras widokowy na Okęciu,

niezgubka Dodane ponad rok temu,

Twoje dziecko jest pełne energii i ciekawe świata, dlatego musisz ciągle uważać, by go nie stracić z oczu? Kup mu NIEZGUBKĘ – spersonalizowaną opaskę na rękę z imieniem dziecka, numerem telefonu do rodzica oraz ewentualnie grupą krwi lub innymi ważnymi informacjami. Opaska jest zaopatrzona w logo I. C.E. (in case of emergency – w razie wypadku), które jest rozpoznawane i używane przez służby ratunkowe na całym świecie. Zakupy dostępne przez Allegro. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę allegro hasło “niezgubka” bądź “niezgubki”.

tafiolek Dodane ponad rok temu,

Muszę przyznać że wymieniliście chyba większość… najbardziej przystępnych miejsc w Warszawie dla dzieci. Teat Małego Widza zdecydowanie warto polecić, chociażby za bogatą ofertę warsztatów dla dzieci. Zabrakło mi samego zamku sensu stricte i może muzeum wojska polskiego. Maluchy mają tam nie lada radoche, patrzać na te wszystkie pojazdy, ozdoby, ubrania. Zdecydowanie polecam 🙂

zuzanna25 Dodane ponad rok temu,

Niestety nie mieszkam w Warszawie, więc opcje wymienione powyżej niestety wchodzą w grę. Zabieram małego zazwyczaj na wszystkie imprezy dla dzieci, zabawa z innymi malcami to jego żywioł 😉 Gdy niema w mieście tego typu wydarzeń do zazwyczaj zabieram go do kina na jakieś bajki lub zdarza nam się po prostu telewizja z internetu.. 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: Gdzie wyjść z dzieckiem?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Poszukuję Bep!!!!!
[B]Bep-ko[/B]..odezwij się..privy do Ciebie chyba nie docierają???? Muszę załatwić jeszcze kilka spraw..bo sie*zaraz rozpakuję.. A wtedy głowy niet do tego.. No;)
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
pokrzywka?
witam tydzień temu moja córka dostała pierwszy raz w swoim życiu reakcji na skórze i odchodzę od zmysłów co mogło ją spowodować. w zeszłą niedziele byłyśmy na spacerze było ciepło
Czytaj dalej