GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

Lece w lipcu do domu z mezem i naszym narybkiem;-)Majka. mamy 2 tyg laby. I tu sie zaczyna problem…gdzie mozna opojechac z takim babelkiem?mozecie cos polecic? jestem z dolnego slaska, z Lubina,to bedzie nasza baza.

5 odpowiedzi na pytanie: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

lauidz Dodane ponad rok temu,

Re: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

Pewnie posidzice wiekszosc czasu w domu zeby brzdaca pokazac rodzince:) A tak pozatym to blisko od Was w gory wiec moze tam????

gruszki Dodane ponad rok temu,

Re: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

Myslę, ze góry to dobry pomysł. Za 3 tygodnie też jedziemy do Zakopanego. Adaś bedzie miał wtedy wprawdzie 4 miesiące, ale nie jest to tak bardzo znacząca róznica. Nie nastawiam się na wędrówki po górach, ale sobie przynajmniej na nie popatrze.

Jola i

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

byłam nad morzem juz, teraz w góry chce.

jedź gdzie masz ochote 🙂
dziecku i tak wsio rawno 😀

magda z mlodymi

Dodane ponad rok temu,

Re: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

a myslisz ze 12 godz w pocigu to nie problem dla takiej mlodziezy?

daga-j23 Dodane ponad rok temu,

Re: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

Ja myślę, że w pociągu nie, ale jeśli naprawdę tyle ma trwać podróż to radzę mieć gondolę, by pod pleckami dziecko miało płasko. I wtedy ona akurat będzie wiedziała, że jest w podróży! 😉 Ja jechałam pociągiem z Emi 4 miesięczną, było bardzo dobrze, karmiłam piersią to z mlekiem nie było problemu, przewijanie – tak jak wszędzie, tylko oczywiście miałam podkład nieprzemakalny, wilgotne chusteczki, ubranka na przebranie i takiemu maluszkowi wszystko jedno gdzie jest! Tylko dbajcie właśnie o proste plecki, tj. by mogła płasko leżeć.

Dagmara i drugie w październiku

Znasz odpowiedź na pytanie: GDZIE Z 2MIESIECZNIAKIEM?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
nocne pobudki
od jakiegos 1, miesiaca mam z malym problem, budzi sie w nocy co godzine, poltorej i steka, albo chce smoka, albo placze, na jedzenie sie nie budzi, bo je tylko
Czytaj dalej
Dla starających się
przedłużający się cykl a owu - doradźcie
Dziewczyny nie staram się ale moze mi pomożecie, jestem w takiej sytuacji: -mąż wyjechał 7 maja i wrócił wczoraj, OM miałam w okolicy 10 maja (zapomniałam zanotować), w czasie jego nieobecności
Czytaj dalej