Gorączka

Spotkałyście się z opinią, że przy wysokiej gorączce (38-38,5) może tez dojsc do odwodnienia organizmu?

3 odpowiedzi na pytanie: Gorączka

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez karolka.kaw:Spotkałyście się z opinią, że przy wysokiej gorączce (38-38,5) może tez dojsc do odwodnienia organizmu?

hmm musiałaby chyba trwać kilka dni i to pod warunkiem, że dziecko by mało piło…

38.5 to jeszcze nie jest aż tak wysoka gorączka…

Co nie zmienia faktu że ZAWSZE przy gorączce podajemy płyny, lepiej w mniejszych ilościach ale często

magda Dodane ponad rok temu,

Zgadzam się z abą, jak dzieciatko ma gorączkę to dajemy dużo płynów. Mój synek jak miał temperature to dosłownie chodziłam za nim z butelką:)

melawak Dodane ponad rok temu,

Oczywiście, że może dojsć do odwodnienia. Spróbuj mu podawać Orsalit. Moje dziecko dużo piło, ale to i tak okazało się za mało…bo nie było uzupełniania wody i tych elektrolitów w komórkach

Znasz odpowiedź na pytanie: Gorączka

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Jaki fotelik?
Być może to nie problem z dzieckiem, ale problem jest. Mamy taki fotelik [URL="https://www. Allegro.pl/item482292296_fotelik_0_13_kg_delti_m_grillo_7_kolorow_warszawa.html"]https://www. Allegro.pl/item482292296_fotelik_0_13_kg_delti_m_grillo_7_kolorow_warszawa.html[/URL] Niby do 13kg, ale moje dziecko, które waży 8kg po prostu się w niego nie mieści.
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
ZASYPIANIE I SPANIE- DRAMAT!!!
Witam wszystkich znów po dłuuuugiej przerwie.. Od razu przejdę do rzeczy- moja ponad 6 letnia córeczka nie zasypia sama :( Żeby zasnęła muszę iść do niej (nie mam daleko- ponieważ w naszym
Czytaj dalej