Gorączka w czasie brania antybiotyku u 4,5 latka

Oliver w poniedziałek zaczął brac antybiotyk z powodu infekcji oskrzelowej,dziś po 5 dniach brania antybiotyku (a bedzie brał jeszcze do jutra) dostał gorączki 38..wczesniej nie miał wogole-tylko kaszel ktory wciąż mu sie utrzymuje mimo podawania syropu i antybiotyku. Martwie się skąd ta gorączka u dziecka nagle.. w poniedziałek na kontrol mamy przyjść,boje sie że może rozwijać mu sie zapalenie płuc albo antybiotyk został żle dobrany?co o tym myślicie?

2 odpowiedzi na pytanie: Gorączka w czasie brania antybiotyku u 4,5 latka

beamama Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Dziunka_Angelo:Oliver w poniedziałek zaczął brac antybiotyk z powodu infekcji oskrzelowej,dziś po 5 dniach brania antybiotyku( a bedzie brał jeszcze do jutra) dostał gorączki 38..wczesniej nie miał wogole-tylko kaszel ktory wciąż mu sie utrzymuje mimo podawania syropu i antybiotyku.Martwie się skąd ta gorączka nagle.. w poniedziałek na kontrol mamy przyjść,boje sie że może rozwijać mu sie zapalenie płuc albo antybiotyk został żle dobrany?co o tym myślicie?

Nie wiem, skąd jesteś, ale ja mam w swoim mieście całodobowe laboratorium przyszpitalne, gdzie zrobiłabym w takim przypadku morfologię z rozmazem, OB, CRP, jakiś obraz by to dało….

dziunka-angelo Dodane ponad rok temu,

dziekuje za odpowiedż 🙂 antybiotyk zmieniony na inny silniejszy i jest poprawa.. ale jeszcze nie skończył brać..bierze od soboty wieczorem Zinnat,oby pomógł!

Znasz odpowiedź na pytanie: Gorączka w czasie brania antybiotyku u 4,5 latka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
Jakie metody na sprawdzenie dziecka?!
Witam, jestem tu nowy więc chciałem się przywitać Chciałem dowiedzieć się o metodach jakich sprawdzacie gdzie jest wasze dziecko ( mój Antoś chodzi do 4 klasy ). Wiadomo, ma bawić
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Kuchnia jeszcze raz
Czy ma ktos kuchnie bezuchwytowam na tiponach? dowiedzialam sie dzisiaj, ze zaladowne szuflady nie chca sie otwierc- prawda to?
Czytaj dalej