Gromadka dzieciaków…obcych!

Właśnie jutro wyjeżdżam na 12-dniową prawie objazdówkę po pięknej Francji z prawie pięćdziesiątką bachorów (13-18)…YYY i jestem odpowiedzialna za cały ten cyrk…Zresztą po raz pierwszy, bueee. Nie wiem, kto ma większe szanse przeżyć – ja czy one. Hmm. Przy tym jeszcze mój PMS niedługo! CHyba jednak to ja je uszkodzę. Ale pomyślcie o mnie ciepło, jak usłyszycie historie mrożące krew w żyłach!
Pozdrowienia serdeczne prawie wakacyjne!

starania wciąż radosne 5 raz

3 odpowiedzi na pytanie: Gromadka dzieciaków…obcych!

ami7 Dodane ponad rok temu,

Re: Gromadka dzieciaków…obcych!

Dobrych wakacji… pięknych widowków, masy wrażeń i szczęśliwego powrotu…. A dzieci potraktuj jako ćwiczenie cierpliwości – przyda sie, gdy Twoje wlasne będzie Ci wchodziło na głowę!!!!

ami7
[Zobacz stronę]

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: Gromadka dzieciaków…obcych!

o kurczak- zabulijka :)))) 50 młodzieży w najgłupszym wieku?????? kto cię do tego zmusił???? przeskrobałaś coś!! no przyznaj się!!!! :)))))))))))))))))))))))

Ania
[Zobacz stronę]

nuska Dodane ponad rok temu,

Re: Gromadka dzieciaków…obcych!

Życzę dużo cierpliwości, też do niedawna jeździłam z dzieciakami – to wiem coś o tym. Dasz sobie radę :o) Udanego wyjazdu, pięknych widoczków, słoneczka i wspaniałych wrażeń!!!

NUŚKA

Znasz odpowiedź na pytanie: Gromadka dzieciaków…obcych!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Jak wprowadzić żółtko?
Wczoraj byłam u pediatry, kazała już wprowadzić żółtko w następujący sposób: surowe żółtko rozmieszac z 5 łyżeczkami zimnej wody a następnie wlać do garnuszka z zupą i dalej gotować. Mnie
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
mojego koszmaru cd...
Po prostu mam już dość... wszystko co mogło być źle z moim zdrowiem po poronieniu właśnie jest.... Dwa tyg. po wszystko wygląd tak : Macica miękka i boląca, ujście rozwarte na ok.
Czytaj dalej