gronkowiec złocisty

…..znowu byłam chora….przez dwa dni…..wysoka gorączka, innych objawów brak………zrobiłam prześwietlenie płuc i nic…….do kardiologa idę za dwa tygodnie (bolało mnie serce)……..i zrobiłam w końcu badanie na gronkowca…..wyniki najwcześniej w poniedziałek……..jesli go mam, to skarżę szpital………..bo jestem chora średnio co półtorej miesiąca…..i wiecznie te stany zapalne…..szlag by to trafił…………..mam tylko nadzieję, że Karol nie ma tego cholerstwa………….

Julka i Karolek (rok i pięć dni)

4 odpowiedzi na pytanie: gronkowiec złocisty

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: gronkowiec złocisty

skarz skarz!!!pamietam ze opowiadalas ze Cie w szpitalu szczegolowo pytali czy ostatnio nie bylas u kosmetyczki itp…mysle ze oni wiedzieli..

AUTOR:SZALONA MATKA 18 MIES EWUŚKI Z PRAWIE PELNYM UZEBIENIEM :0)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: gronkowiec złocisty

Nie do końca jestem w temacie.. w szpitalu po cesarce?
moja znajoma została zarażona żółtaczką, od niej jej mąż… koszt leków na miesiąc przekracza jej pensję… próbuje skarżyć szpital ale na tak mała sumę że aż wtsyd… wstyd że państwo samo nie rozwiązuje takich kwestii tylko trzeba skarżyć! ona skarży, bo nie stać jej na leki… leki lekami, ale utrata zdrowia? 🙁 skrócone zapewne życie (ma zrujnowaną wątrobę, schudła 20 kilo, nie może nic jeść)

Lea i Mateuszek (14.03.03)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: gronkowiec złocisty

Tak, tak….pamiętam to……….

Kurcze, Czarna…..cały czas mnie „kręcą ” kości………..i ta cholerna gorączka……….

Jak wynik bedzie pozytywny do piszę pismo do szpitala……….

Julka i Karolek (rok i pięć dni)

tam Dodane ponad rok temu,

Re: gronkowiec złocisty

jak wynik będzie pozytywny to masz sprawę jasną,ale co będzie jak nic z posiewów nie wyjdzie?A właściewie na co chorujesz?i zauważyłaś ,że to się zaczęło po porodzie bo ja też jakoś nie jestem w temacie.

Gosia i Tamiczek (03.04.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: gronkowiec złocisty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
bolące cycuchy;)
Wiecie co, po raz pierwszy cieszę się, że coś mnie boli... otóż trzeci dzień bolą mnie cycuchy ( z każdym dniem mocniej). Mam nadzieję, że to oznaka mojego upragnionego
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Całodzienna wycieczka
Dziewczyny, czy mogłybyście mi doradzić w pewnej sprawie a mianowicie chcielibyśmy się wybrać Oliwką do ZOO i tam spędzić niedzielę ale nie wiem co z jedzeniem? Nie karmie już piersią
Czytaj dalej