Gronkowiec złocisty

Początkowo były zielone kupki, potem dodatkowo ze śluzem. Wyniki badań wykazały gronkowaca złocistego. Napiszcie mi proszę, co wielcie na ten temat i czy znacie dobre strony z informacjami na ten temat.
Dodam, że Kacper jest pogodnym, przybierającym na wadze dzieckiem i na pierwszy rzut oka nie widać, żeby mu coś dolegało. Żadnych niepokojących objawów nie ma, dlatego pediatra zaleciła dalsze karmienie piersią. Jeśli jego układ odpornościowy jest mocny, to powinien zwalczyć gronkowca. Przepisała Enterol, wcześniej podawaliśmy kolejno Lacidofil, Trilac i Smectę.
Jeśli pojawiłaby się krew w kupce albo temperatura bądź wymioty, to jedziemy do szpitala – mamy już skierowanie.
Czy to poważne? napiszcie, czy Wasze dzieciaki też miały podobny problem.

Zatroskana CCCelinka i Kacperek (21.03.03.)

1 odpowiedzi na pytanie: Gronkowiec złocisty

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Gronkowiec złocisty

Najpier przeczytałam Twoją wiadomość na priv a teraz dopiero post. hi,hi……..

Podobno gronkowiec złocisty to najgorszy spośród gronkowców……….musisz jednak zrobić te badania, bo tak będziecie się zwajemnie zarażać……raz synek Ciebie raz Ty Jego itd……….czytałam, że gronkowiec jest w każdym człowieku…..tylko u niektórych się uaktywnia u innych “śpi”……….

Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 11 miesiąc!!!!!!!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Gronkowiec złocisty

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Co się ze mną dzieje?
mam do Was kochane pytanie Otóż jakiś misiąc temu wystąpiły u mnie kilkusekundowe błyski przed oczami (właściwie tak po bokach nie centralnie tylko tak na obrzeżach) trawą to momencik i
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy którejś z Was pojawiły si problemy z tarczycą?
Od wczoraj boli mnie jedne strona szyi i cześć gardła przy przełykaniu. Bolesne miejsce i jakby zgrubienie jest raczej nisko na szyi. Nigdy nie miałam problemów tarczycą, a pomyślałam o
Czytaj dalej