grupa wsparciowo-edukacyjna dla rodziców w okresie rozstania

Zaproszenie
Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.
Program zajęć obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w grupie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów i obejmują 2 kolejne weekendy 7-8.07. oraz 14-15.07.2012 roku w godzinach 9.00? 17.00 (w sumie 4 spotkania).

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Karoliną Budzik w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.

kontakt: (0-22) 626-94-19, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Centrum Interwencyjne, ul. Oleandrów 6, Warszawa.

Udział w grupie jest bezpłatny!

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Projekt sfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu

Znasz odpowiedź na pytanie: grupa wsparciowo-edukacyjna dla rodziców w okresie rozstania

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
bory tucholskie co polecacie?
Haj Dziewczyny Marzy mi się wypad nad jezioro... znacie i poleciacie jakiś ośrodek w borach tucholskich warunki : - maga dużo atrakcji dla dzieci ( plaża, jakiś plac zabaw, wędkowanie etc)
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Prostowanie keratynowe
Dziewczyny czy którach miała propstowanie keratynowe? Czytam i czytam, kobitki się zachwycają ale nie mam nikogo kto bezpośrednio miał stosowane. Kusi- bo wygląda wspaniale, odżywia włosy ale cena..... Mam krecone,
Czytaj dalej