HCG 264 a lekkie plamienie

Mój wynik HCG z wczoraj to 264 jednostek, jednak wczoraj wieczorkiem maiłam lekkie plamienie (wczoraj powinnam dostać @ w normalnej sytuacji. ). Bardzo się boję że to już koniec. Czy ktoś słyszał lub miał podobną sytuację i wszystko skończyło się dobrze?

Pozd,
Marta

4 odpowiedzi na pytanie: HCG 264 a lekkie plamienie

alpaga Dodane ponad rok temu,

Re: HCG 264 a lekkie plamienie

MArto, bardzo czest sie zdarza, ze w terminie przewidywanej @, w sytuacji gdy jest ciaza wystepuja plamienia i malpowe bole brzucha. Jednak o kazdym plamieniu powinien byc poinformowany lekarz prowadzacy. Prawdopodobnie to plamienie nic nie oznacza, ale najlepiej zadzwon do swojego lekarza.
A prrzyjmujesz jakis progesteron?

Wszystko bedzie dobrze!!
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

nasza córeczka

marta-76 Dodane ponad rok temu,

Re: HCG 264 a lekkie plamienie

Cześć,

Dzięki za słowa otuchy i pocieszenia. Oczywiście że jestem w kontacie z lekarzem. I on wytłumaczył fakt plamienia dokładnie tak samo jak ty to zrobiłaś. Nie biorę luteiny bo lekarz mi nie zlecił. Wczoraj zrobiłam badania progesteronu i wynik zdaje się że jest OK [92 jednostki (zakres dla I trymestru to 50 – 130 jednostek)]. No i najważniejsze HCG nadal rośnie. Wczoraj wynik badania to 434 jednostek.

Pozd,
Marta

olenka26 Dodane ponad rok temu,

Re: HCG 264 a lekkie plamienie

Hej Marta! Ja jestem w 6 miesiącu i w pierwszych tygodniach w dniu kiedy miałam dostać miesiączke lekko plamiłam a właściwie brudziłam przez ok 3-4 dni! męzowi powiedziałam ze tym razem sie nie udało bo dostałam okres, bo tak myślałam! ale gdy to brudzenie było takie lekkie i trwało tylko 4 dni to sie zdziwiłam i zrobiłam test był pozytywny!!! i potem jeszcze hcg i tez rosło!!! przez całą ciąze czuje sie ok (no oczywiscie miałam mdłości i na poczatku byłam bardzo słaba i cały czas spałam) ale teraz jest ok!!! bez zadnych powikłań!

alpaga Dodane ponad rok temu,

Re: HCG 264 a lekkie plamienie

Ciesze sie, ze wszystko dobrze sie rozwija 🙂

Pozdrawiam! 🙂

nasza córeczka

Znasz odpowiedź na pytanie: HCG 264 a lekkie plamienie

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Odliczanie odsetek od kredytu mieszkaniowego
Z tego co wiem, do końca tego roku obowiązuje przepis o możliwości odliczania odsetek od kredytu mieszkaniowego w rocznym zeznaniu PIT. Ale czytałam też, że nie mogą sobie odliczać tych odsetek
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
legalna aborcja TAK czy NIE???
Ja jestem na TAK. Ale po konsultacji z psychologiem. poczytajcie sobie: [url]https://www.zielona-gora.po.gov.pl/index.php?idt=1041[/url] [url]https://www.zielona-gora.po.gov.pl/index.php?idt=1042[/url] Alina <img src="/upload/32/11/_539641_n.jpg"> [i]Edited by alina on 2005/11/08 14:44.[/i]
Czytaj dalej