Herbalife Kindermins

czy któraś z mam podaje dziecku te kropelki. Jeśli tak to czy oprócz tego dajecie jeszcze wit. d3. MaM PROBLEM BO PEDIATRA twierdzi żeby podawać a Ci z “herbalif-u” mówią żeby odstawić inne witaminy i tylko kindermins.
Kasia mama Basi 4 m-ce.

4 odpowiedzi na pytanie: Herbalife Kindermins

Dodane ponad rok temu,

Re: Herbalife Kindermins

ja nie wiem… Ale oni zawsze tak mówia z tego co pamietam, chwalą swoje…
sprawdz na Kindermins jaka jest zawartość wit D3…

aha, czy mozesz tych z Herbalife’u zapytać czy można ich preparaty (koktajle) odchudzające stosować gdy sie karmi piersią… A może już wiesz i mogłabys mi powiedzieć, byłabym wdzieczna:)
asia

Bruni i Filipek

lodka Dodane ponad rok temu,

Re: Herbalife Kindermins

ja też podawałam,ale na lato odstawiłam,wiem że jest tam duża dawka wit.d3.Ile kropelek podajesz dziennie? czy twoje dzecko nie jest po nichh rozdrażnione?mój filipek był rozdrażniony.

Lodka

Dodane ponad rok temu,

Re: Herbalife Kindermins

ja stosuje te preparaty odchudzające, ale karmie sztucznie. Jednak konsultantka twiedzi, ze moża pić koktaile nawet karmiąc piersią ( ma taka klientkę).
Kasia

Dodane ponad rok temu,

Re: Herbalife Kindermins

ja dopiero mam zamiar i powiedziano mi, że 1/4 zakraplacza.
A czy Ty dawałaś oprócz tego jeszcze wit d3???

Znasz odpowiedź na pytanie: Herbalife Kindermins

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
co to jest peser?
Moze macie jakies wiadomości dziwczyny dotyczące krązka który jest wkładany na szyjke tzw pesar? Własnie dzisiaj ide na taki zabieg.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
jawa czy sen?
mam romans siedzimy we włoskij knajpce wino, pasta, świece muzyka..... on mi szepcze do uszka gładzi po pleckach całuje dotyka pieści........ synek podpełza do kanapy wspoina się stoi łapie za nogawkę piżamy niedbale rzuconej z uśmiechem jak 100vatowa żarówa leci jak kłoda
Czytaj dalej