histeria

Witajcie,
czy Waszym pociechom zdarzają się napady histerii?? Jak sobie wtedy radzicie?
Mój Maciulek czasami wpada w taką histerię, że nie wiem jak się nazywam. Jak jest marudny albo śpiący i nic mu nie pasuje potrafi drze ć się bez końca i bez przerwy krzyczeć Ania Ania Ania… (najczęściej tak się do mnie zwraca)czasami to tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodzi.
Pozdrawiam
Annka i Maciek 15.05.2003

2 odpowiedzi na pytanie: histeria

elik Dodane ponad rok temu,

Re: histeria

Zadarzaja sie niestety. Najczesciej staram sie zajac jakims interesujacym zajeciem, przytulic (ale bez brania na rece – bo czasem chec pojscia na rece tez jest przyczyna histerii;-)) Przyczyny sa najczesciej 3: cos chce, czegos nie chce, cos mu nie wychodzi;-)

elik i antek 17 mies

jane Dodane ponad rok temu,

Re: histeria

Ja zazwyczaj zostawiam Malgosie na chwile w pokoju sama i pozwalam zeby sie wyplakala. Potem wchodze i proponuje, zeby sie przytulila. Jak nie chce (zazwyczaj w takich momentach sama nie wie czego chce) to daje jej jeszcze troche czasu – nic na sile. Na szczescie taka histeria przydarzyla nam sie dopiero 2 razy, ale ciezko bylo… 3 godziny ryku o nic. Na poczatku wpadlam w panike, ale potem juz postepowalam jak wyzej.

Jane, Malgosia 2 l. i

Znasz odpowiedź na pytanie: histeria

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Zostałam ciocią Tobiaszka - z zaskoczenia!
Witajcie moje drogie! Stała się rzecz, która mną ogromnie wstrząsneła. Otóż wczoraj dowiedziałam się, że zostałam ciocią Tobiaszka. jest to syn mojego rodzonego brata, lecz z nowego, ukrywanego związku. Dowiedziałam się
Czytaj dalej
Karmienie
POMOCY odkupie PureLan firmy Medela
Jeżeli któraś z mam posiada maść firmy Medela PureLan to z chęcią odkupie, oczywiście może być używana. Mam problem z pogryzionymi brodawkami a w aptekach ani hurtowniach w mojej okolicy
Czytaj dalej