hodowla

Czy któraś z Was może orientuje się jak długo trwa hodowla wymazu??? Czekam już drugi tydzień na wyniki i chyba przed świętami się nie doczekam.

A propos świąt – życzę Wam wszystkim pomyślności, dobrego zdrowia i dużo radości…. oraz spełnienia marzeń!!!!

kasia.m.m

8 odpowiedzi na pytanie: hodowla

 1. Re: hodowla

  czy to to samo, co na posiew? jesli tak, to mi się wydaje, że się czeka około 1 tygodnia, ale może się mylę.
  Pozdrówka.
  ps. wczoraj dostarczyli mi pakiet, ale powiem Ci, że ja tak szybko się w to wszystko nie wdrożę, będę sobie to robić powolutku.
  Pozdrówka.

  • Re: hodowla

   Ja narazie mam przestuj i nie posunęłam się zbyt daleko w czytaniu. Przychodze z pracy wykończona z ogromną migreną. A poza tym nie mam czasu przez święta.
   Dużo tego, prawda?

   kasia.m.m

   • już nieaktualne

    Przed chwilą zadzwonił mój gin z niezbyt miłą wiadomością – mam paciorkowca i czeka mnie kuracja antybiotykowa. Nie mam pojęcia jak to wszystko będzie wyglądać i ile trwać. Troche mnie ta wiadomość podłamała. Ale, przynajmniej w końcu wiem co mi jest.

    kasia.m.m

    • Re: już nieaktualne

     Oj, to się kuruj koniecznie, żeby paskudę wybić.
     Trzymam kciuki za kurację.

     • Re: hodowla

      Z tym wymazem to 2 tygodnie trzeba czekać tak jak pisałaś. Nie łam sie szybko się wyleczysz. Ja swój odbieram zaraz po świątach i mam nadzieję że wszystko będzie ok. bo mam dość walki z tą cholerną toxo. Po tabletkach nie najlepiej się czuję ale wolę przecierpieć i mieć to świństwo zwalczone.
      Pozdrowienia Asia

      • Re: hodowla

       Najgorsze jest to, że byłam leczona przez poprzedniego gin na grzybicę. Faszerowałam się coraz to nowszymi lekami, a infekcja wciąż powracała; pan doktor nawet nie pomyslał, żeby wysłać mnie na badania. Byłam przekonana, że to od tabletek anty. Ale kiedy je odstawiłam dalej było to samo. Na szczęście trafiłam (mam nadzieję) na mądrego lekarza, który od razu pobrał wymaz.
       Przeczytałam w internecie, że ta bakteria często atakuje migdałki i węzły chłonne. Tak więc moge się domyślić skąd były te częste anginy.

       kasia.m.m

       • Re: hodowla

        hej
        mam pytanko o jakiej chorobie mówicie? bo ja tez jestem teraz leczona na grzybice (podobno, bo lekarka sama nie jest pewna ), pobrała mi wymaz muszę czekać na wynik miesiąć!!!, a poza tym wyskoczył mi za uchem węzęł chłonny (tez podobno bo nie sa pewni trwa to juz miesiąc), a na dodatek często boli mnie gardło, Po waszych odpowiedziach aż się przestraszyłam, bo żaden z lekarzy nie potrafi powiedziec co się dzieje i mówią że to nic takiego, więc może znów powinnam zmienić lekarza, Prosze powiedzcie co to takiego! bo nie wiem czy mam dalej szybko działać
        katrin

        • Re: hodowla

         Mówimy o zakażeniu bakterią paciorkowca. Ja tez robiłam wymaz z pochwy i okazało się, że mam paciorkowca. Na wyniki czekałam 2 tygodnie. Czytałam, że ta bakteria (oczywiście jest kilka odmian) najczęściej atakuje węzły chłonne i migdały – stąd częste choroby gardła. Dobrze, że zrobiłaś to badanie. Ja idę do lekarza w środę po świętach, to napiszę coś więcej, bo na razie wiem tyle co udało mi się wyszukać w internecie (a było tego niewiele).
         Okres oczekiwania na wyniki może być różny, w zależności jak szybko coś uda się wyhodować.

         kasia.m.m

         Znasz odpowiedź na pytanie: hodowla

         Dodaj komentarz

         Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
         Logo