homeopata w Bydgoszczy?

Dziewczyny jak zwykle nie sięgam do książki telefonicznej tylko radzę sie waszych niezawodnych opinii- moja Beba ma już drugi raz w tym roku angine ropną – dwa razy antybiotyki na przestrzeni w sumie miesiąca (koniec stycznia i koniec lutego) i mamy tego dość – szukamy skutecznego homeopaty żeby nie ładowć w dzidzie tylu lekarstw! Macie coś? Dajcie namiar.
pap i beba 8.9.03

2 odpowiedzi na pytanie: homeopata w Bydgoszczy?

oliweczka Dodane ponad rok temu,

Re: homeopata w Bydgoszczy?

Moja ciocia jest dyplomowanym homeopatą i bioenergoterapeutą z wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Jest świetna.
Tylko, że ona mieszka w podkarpackim, dokładnie w okolicach Rzeszowa (Łańcut). Nie wiem, czy byłabyś zainteresowana kontaktem telefonicznym, ale ona leczy obecnie mojego męża na alergię, a przecież jesteśmy od siebie tysiące kilometrów.
Jeżeli będę mogła pomóc, daj mi znać.

Natunia (2 latka)

papuch Dodane ponad rok temu,

Re: homeopata w Bydgoszczy?

Dzięki oliweczko, choć wolałabym żeby lekarz też obejżał dzidzie zanim dobierze lek homeopatyczny to super by było gdybyś mi w razie czego podała numer cioci 😉 Mój mąż powiedział stanowczo : Nie ma więcej antybiotyków i koniec! Dość!
Ja przyznam sie też mam już dość bo choć efekt widać po antybiotyku od razu to spustoszenia w organizmie też niczego sobie. Wierzę w homeopatię o ile jest dobrze dobrana to jest 100 procentach skuteczna.
pap i beba 8.9.03 + małe conieco pod koniec września ;-)))

Znasz odpowiedź na pytanie: homeopata w Bydgoszczy?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Ile trwa urlop macierzyński
Dziewczyny czy przy okazji ustawy o becikowym wydłużono o 2 tygodnie urlopy macierzyńskie, czy nie? letka +Justynka 17.10.99r. + kwietniowy synek
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Zbijanie prlaktyny a owu i testy na owu
Dziewczyny mam pytanie. Zbijam obecnie prolaktynę. Zaczęłam w poniedziałek od 1/2 tabletki. Dawki stopniowo zwiększam, według zaleceń ginki. Za tydzień zaczynam brać po dwie dziennie. Chodzi mi o to czy
Czytaj dalej