HSG niekonieczne

Nie muszę iść na HSG!! Z mojej karty szpitalnej pani doktor odczytała, że podczas laparoskopii zrobiono mi też chromotubację. Podobnież wtedy też wstrzykuje się do jajowodów płyn, tyle że się nie prześwietla, bo wszystko podgląda się za pomocą kamery. Źle zrozumiałam lekarza, który mnie operował i myślałam, że on tylko “oglądał” jajowody i że HSG bedzie konieczne by mieć pewność. Wyniki są dobre!! Dostałam 4 miesiące. Potem będziemy szukać przyczyn dalej. Ale odnalazłam w sobie nadzieję, że się uda. Nawet jeśli nie w ciągu tych 4 miesięcy, to na pewno kiedyś…

2 odpowiedzi na pytanie: HSG niekonieczne

 1. Jolu, uśmiechnij się 🙂

  Jolu, tak trzymaj!!! A na pewno się uda!!!
  Właśnie wyczytałam, że “zwykły uśmiech powoduje wyzwalanie w mózgu związków chemicznych zwanych endorfinami – substancji, które uśmiech wywołać mogą. Innymi słowy, ogon może zamachać psem. Uśmiechasz się, kiedy czujesz się dobrze. Lecz także – dobrze się czujesz, kiedy się uśmiechasz.”

  • to super

   Zawsze krok do przodu. Teraz się wyluzujesz, pojedziesz na urlop i dasz sobie 4 miesiace. I będzie dobrze. Pisz jak postepy w interesuyjącej nas dziedzinie. M.

   Znasz odpowiedź na pytanie: HSG niekonieczne

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo