Hubi raczkuje!!!!!!

Ale jestem z niego dumna:)We wtorek skonczyl 7 miesiecy i zaczal raczkowac:)Z dnia na dzien idzie mu to coraz lepiej.Rehabilitanka powiedziala ze Hubi jest super rozwiniety i z jego asymetria powinien zaczac raczkowac ok9 miesiaca,pediatra Hubiego dzis na szczepieniu tez powiedzial ze super rozwiniete dzieckom,ale jestem szczesliwa:)
Przepraszam, ze tak sie chwale,ale Hubi jest rehabilitowany i juz drugi raz rehabilitanka powiedziala ze on sie najlepije sam rehabilituje i ze wogole… No i do tego to raczkowanie:)

Nelly i Hubert

3 odpowiedzi na pytanie: Hubi raczkuje!!!!!!

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Hubi raczkuje!!!!!!

gratuluje i rozumiem Twoja radosc… zawsze czytałam, ze Hubi sie ładnie rozwija, dlatego mysle ze dalby sobie na pewno rade i bez rehabilitacji! zuch chłopak!

zula Dodane ponad rok temu,

Re: Hubi raczkuje!!!!!!

OOOOOOlbrzymiaste gratulacje dla Hubiego! Mój Wiktuś już się wstydzi, bo ma już skończone 9 miesięcy i dopiero wczoraj przepełzał pół pokoju… tylko że on już tak naprawdę woli “chodzić” niż szlifować kolankami podłogę :-))))

Ania i 9-miesęczny Wiktorek

pikpok Dodane ponad rok temu,

Re: Hubi raczkuje!!!!!!

Nooo:) GRATULACJE!!!! Sprytny chłopaczek, zdolniacha 🙂

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Hubi raczkuje!!!!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
bioderka
Czy badanie bioder u dziecka jest to standartowe badanie, czy wykonywane jest w przypadku zauważenia przez pediatrę istnienia lub podejrzenia jakieś wady? , Magda, Rafał i [b] cudowny Albercik ur. 8.09.03 [/b]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wrześnióweczki - jak wasze dzieciaczki?
Jak sypiaja maluszki? Czy miewają kolki? Jak pierwsze kapiele, spacerki? Wiem, że tyle się dzieje u Was, iz dzień wydaje się za krótki, lecz może szepniecie co nie co? Acha,
Czytaj dalej