Humana 1 – czy ktoś stosuje?

Hej
Czy któraś z Was podaje swojemu maleństwu mleczko Humanę 1, jestem ciekawa opini na jej temat, chyba jest dobra bo dostepna tylko w aptece, czy mozna ją stosować dla zdrowych niemowląt?
Proszę o pomc
Z góry dziękuję

Joasia i Julia 09.03.2004

2 odpowiedzi na pytanie: Humana 1 – czy ktoś stosuje?

nena75 Dodane ponad rok temu,

Re: Humana 1 – czy ktoś stosuje?

Jaka słodziutka laleczka jest na tym zdjęciu!
Ja podawałam Tomaszkowi Humanę przez chyba miesiąc czy półtora. Wcześniej dostawał NAN, ale niezbyt chętnie go jadł i mało przybierał na wadze. Humanę wcinał tak, że nic nie zostawało w butelce. Potem jednak zaczeły się problemy z kupkami (były zielone i o nieprzyjemnycm zapachu). Wróciliśmy więc z powrotem do NANa. A od kiedy mały dostaje jałbuszko, zupki itd. z kupkami nie ma żadnego problemu (i nadal podaje mu NAN tylko teraz NAN 2 HA).

Wioletta i Tomaszek 24.11.03

betkat Dodane ponad rok temu,

Re: Humana 1 – czy ktoś stosuje?

Moj synek od poczatku dostaje tylko pre-humane i rozwija sie bardzo dobrze. Kupki wprawdzie maja intensywniejszy smrodek, ale to podobno normalne przy pokarmie zastepczym. Pozostaniemy przy humanie do ukonczenia 6 miesiaca.

Betka z Luca 22.12.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Humana 1 – czy ktoś stosuje?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Co dajecie do picia 9-miesięczniakom?
No właśnie. Co dajecie do picia 9-miesięcznym maluchom? Ja do tej pory daję Oli albo soczki Gerbera odrobinę rozcieńczone przegotowaną wodą albo robię jej herbatkę rumiankową firmy Hipp. Macie może
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
ALERGOLOG
poszukuje alergologa z katowic,chorzowa i okolicy.dowiedziałam się dzisiaj w przychodni że termin najbliższy to październik...to jest koszmar,do października to ja się uduszę....katar mam taki że już mnie aż uszy bolą....może
Czytaj dalej