Hyperergia

W przypadku pacjentów z ciężką postacią AZS w fazie wysoce wrażliwej może okazać się konieczne usunięcie na pewien czas wszelkich produktów zawierających mleko w jakiejkolwiek postaci z mieszkania chorego. Może dojść do ostrych reakcji, gdy inna osoba np. podgrzewa mleko, przenosi je itp. poprzez czysto niematerialną informację (specyficzny, biofizykal-ny wzór drgań). Także podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej wywołuje po jej otwarciu silne obciążenia pomieszczenia. Z tych samych powodów należy w tej fazie unikać supermarketów, sklepów spożywczych a zwłaszcza mleczarskich
[URL=”https://www.vegamedica.pl/html/diety/hyperergia.html”]https://www.vegamedica.pl/html/diety/hyperergia.html
[/URL]

2 odpowiedzi na pytanie: Hyperergia

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Ciekawy artykulik. W zasadzie nic nowego nie wyjawił, ale przyznam szczerze, że z nazwą tego problemu po raz pierwszy się spotkałam.

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Moja kolezanka jest uczulona “na wszystko”, no na większość produktów. Nie moze jeść np. pierogów z truskawkami. a ostatnio przekonała się, że nie może przebywać w domu jak jej mama robi pierogi. Dostała objawów (tj. puchniecie) jakby zjadła te pierogi 🙁 lekarka stwierdziła, że tak czasem się dzieje i sama miała objawy alergiczne jak pojechała na plantację truskawek.

Znasz odpowiedź na pytanie: Hyperergia

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
nie wiem czemu
ale boję się, na korzyść nie działa też moje siedzenie na chorobowym, tak to przynajmniej miałabym mniej czasu na rozmyslanie zbliża się termin wizyty u okulisty, pół roku temu przesuneli
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Gdzie są wróbelki?
Dziewczyny, czy u Was też nie ma wróbelków? Bo w mojej okolicy zniknęły... W zeszłym roku całe chmary nam na ziarenka przylatywały, siedziały w żywopłotach, a w tym - nic :(.
Czytaj dalej