@ i ciąża ?

Kochane nie wiem jak to pisać ale w lutym myślałam ze jestem w ciąży, wszystkie możliwe objawy, @ przedłużyła mi się o 3 dni co raczej to mi sie nie zdarza. W 33 dc dostałam okres ale nie wiem czy to można nazwać okresem ponieważ trwał tylko dwa dni dostałam go 07.03. dziś jest 10.03 a ja juz dawno zapomniałam o @. Nigdy tak nie miałam robiłam dwa testy jeden w dzień @ i drugi 32 no i negatywne. Nie wiem co o tym myśleć ale podobno tak sie zdarza że może być @ pomimo ciąży? Temperatura waha sie w granicach 36,8 do 37 i pomimo tego @ nie zmniejszyła sie znacznie.

Edited by neo2009 on 2006/03/10 13:42.

2 odpowiedzi na pytanie: @ i ciąża ?

motylek Dodane ponad rok temu,

Re: @ i ciąża?

Witaj neo.
Nie wiem jak to powiedzieć ale ja miałam @ jednodniową. i co ty na to? Nie jestem w ciąży a wielka szkoda. też naszukałam się różnych informacji na ten temat i nic z tego nie wynikło.
Mam nadzieję, że od Ciebie usłyszymy, że ta dwudniowa @ będzie dla Ciebie światełkiem, na które czekasz.
Trzymam za Ciebie kciuki.
Pozdrawiam.

Motylek

lidus Dodane ponad rok temu,

Re: @ i ciąża?

A jakie masz wyniki hormonów?

Lidek mama Maćka ur.08/06/2001
aniołek IX 1996
aniołek XI 1997
aniołek IX 2005

Znasz odpowiedź na pytanie: @ i ciąża ?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
dzien mezczyzn??
witajcie, czy dzis obchodzony jest dzien mezczyzn?? dziewczyny, czy wy obchodzicie dzisiejsze swieto czy raczej, takim szczeolnym dniem dla waszych mezow jest dzien chlopaka?? jesli jednak ten dzien znajduje sie w Waszym kalendarzu,
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Co się dzieje z FELUSIOWĄ?
Felusiowa, co się u Ciebie dzieje, wg. rankingu wczoraj miałaś IUI. Mialaś? Dlaczego nic nie piszesz tęsknię A może któraś z Was wie co się dzieje z Felusiową? "stronka o bambamku"
Czytaj dalej