ile czasu ?

cześć!!
mam do was pytanie ile czasu czekałyscie na wyniki badan:
przeciwciała tarczycowe,przeciwciała jadrowe i prolaktyne?
pozdrawiam:-)))))))))
violes

4 odpowiedzi na pytanie: ile czasu ?

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: ile czasu?

Cześć, z tego wszystkiego robiłam p/tarczycowe TPO – 1 tydzień; p/jądrowych – nie robiłam i nie robie ale w lab., w którym będę miała p/antykardiolip… Na wyniki czeka się 2 tygodnie. Na prolaktynę… Nie pamietam już ile czekałam…chyba prolaktyna albo progesteron..to były hormony, na które czekało się ok. tygodnia u mnie w lab. (ale dokładnie już nie pamiętam, bo miałam robione także inne hormony 2 x w miesięcu i do tego nigdzie się nie spieszyłam – po wyniki wpadłam jak miałam czas).
To chyba tyle…, nie wiem czy pomogłam bo z tym czekaniem bywa różnie.. Np. kiedyś chodziłam do lab., które wykonywało hormony tarczycy (FT4 itp..) w jakieś 10 dni a teraz w styczniu/ lutym czekałam 1 dzień – w innym lab.

Najlepiej jak zadzwonisz do laboratorium, w którym będziesz robiła sobie te badania i dowiesz się wszystkiego.

Kasia

ika Dodane ponad rok temu,

Re: ile czasu?

Hej Violes
Ponieważ ja robiłam całą gromadę badań na wyniki tych immunologicznych czekałam nawet miesiąc. Ale to dlatego, że moje laboratorium niektóre badania zleciło innemu i zanim doszły wyniki troszkę to trwało. Tak więc myślę, że najlepiej będzie gdy zrobisz to co zaproponowała Kasia – po prostu do nich zadzwoń.
Pozdrawiam cieplutko

ika

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: Do violes

Kochanie, jeszcze jedno mogę doradzić. Jesli koszt badań (jesli robisz je prywatnie) jest podobny w roznych laboratoriach porób kazde badanie w takim, w którym maja krótsze terminy – jeśli zależy Ci na czasie. Ja zrobiłam tak pare razy w życiu…potrzebowałam szybko badań… Nic…wada jest taka, ze kilka razy masz pobranie.
Pozdrawiam,
daj znać jak poszło

Kasia

violes Dodane ponad rok temu,

Re: :-)))))

Dzieki serdeczne jak zawsze mozna na was liczyć :-)))))))))
pozdrawiam
violes

Znasz odpowiedź na pytanie: ile czasu ?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Obniżenie brzuszka a skrócenie szyjki
Chciałabym zapytać, czy jest jakiś związek między tymi sprawami. Czy jak szyjka się skraca, to zawsze brzuszek się opuszcza? I z drugiej strony czy jak brzuszek "jest na swoim miejscu"
Czytaj dalej
Dla starających się
:))))
Chcę coś powiedzieć, tylko proszę nie zrozumcie mnie źle i nie krzyczcie na mnie. Wszystkie pragniemy dzidzusia, pragniemy duszą i ciałem, bo też taka jest co tu ukrywać nasza biologia-sensem
Czytaj dalej