Ile soczku?

Mam pytanie do bardziej doświadczonych mam. Ile soczku (na razie jabłkowy i jabłkowy z białymi winogronami) mogę dać mojemu synkowi, bo on by pił i pił bez opamiętania, a nie jestem pewna czy to dla niego tak dobrze. I tak jest z niego niezła kluseczka, nawet bez tych słodkości w postaci soczku. Może są gdzieś jakieś tabele z ilościami soczków i pokarmów odpowiednich dla danego wieku?

Pozdrawiam

milda-mama Wiktorka (5 miesięcy i 3/4)

5 odpowiedzi na pytanie: Ile soczku?

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile soczku?

możesz spojrzeć na stronę [Zobacz stronę]
kasia mama basi 8.03.2003

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: Ile soczku?

Bobovita zaleca albo deser albo soczek, ja dawałam i to i to ale soczku dawałam pół buteleczki na dzień – ok 90 ml (czasem wiecej) – bo oprócz tego jadła deser owocowy i zupki. A bobovita poleca pic 60 ml do ROKU!!!! Teraz gdzy Asia ma 8 miesięcy wypija cały soczek.
Jeśli Twój maluch lubi soczek to daj mu więcej.
Ola

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile soczku?

Ola soczku wypija na raz ok 1/4, ale jest jeszcze malutka, ale przecieru zjada dziennie pół słoiczka (z Bobovity), inna sprawa, że połowa z tego zostaje naokoło buzi i śliniaczku.

Pozdrawiam

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile soczku?

Moj synek ma 4 miesiace i soczku daje mu ok.60 ml.
Nie wiedzialam ile mam mu dac przecierku jablkowego,pielegniarka powiedziala mi ze tyle ile maly potrzebuje,ale on z checi zjadlby caly!Tak wiec daje mu pol. Nawet nic mu z buzi nie wylatuje,wcina jak szalony.

Nelly i Hubert:)

anet Dodane ponad rok temu,

Re: Ile soczku?

do roku od 60-120ml, powyzej roku w dowolnych ilosciach

Aneta (17.01.04)+Agniesia (ur 7.07.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ile soczku?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Wyniki toxo i cytomegalii
Zrobiłam badania na toxo i cytomegalię: Toxo wyszło ujemne (IgM i IgG)., a cytomegalia IgG - dodatnie (ok. 40), a IgM - ujemne. Do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu,
Czytaj dalej
Karmienie
czy moge?
Moja mala ma dopiero poltora tygodnia karmie piersia i pytam was jak uwazacie czy wono mi jesc parowki i pic swojej roboty kapot z czersni ( bez owocow jedzenia)? czy
Czytaj dalej