Ile śpią Wasze dzieci

Czy 7 miesięczne dziecko może spać tylko raz w ciągu dnia? Jescze 2 m-ce temu spała 4 razy. Wieczorem zasypia sama w swoim łóżeczku w ciągu 10 min. Przed południem i po południu płacze po 20 minut – nie pomaga bujanie i noszenie!.

Pozdrwiam

olag

8 odpowiedzi na pytanie: Ile śpią Wasze dzieci

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

A co powiesz na 7-tygodniowe dziecię płci męskiej, które w dzień prawie wcale nie śpi? 🙂 Myślę, że każde dziecko jest inne i może spać zarówno 4 razy dziennie jak i raz. Ale fakt, jest to dość uciążliwe, bo nic nie można wtedy zrobić. Pozdrawiam.
Ewa i Igor

renia Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

Moja Ania zaczela spac tylko raz w ciagu dnia chyba w 9 miesiacu. Za to pewnie spi Ci pieknie w nocy.

Renia

olag Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

nina w nocy budzi sie 2-3 razy, czasem raz na jedzonko. moze jak bede ja kladla spac raz w ciagu dnia to lepiej bedzie spala w nocy? ale z drugiej strony bedzie bardziej marudzic? moze miala kilka zlych dni. teraz pieknie zasnela, zobaczymy jak bedzie po poludniu.
podrawiam

olag

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

Karol po urodzeniu nie spał WOGOLE w ciągu dnia…… A potem tylko w wózku na spacerze……przy czym usypianie trwało dłużej niż samo spanie hi,hi……

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

Karol śpi od 20-21 do 6-7……czyli w nocy 10godzin…….oczywiście w nocy co najmniej 2 pobudki……w ciągu dnia rano i po południu po pół godziny oraz w południe godzinkę półtorej…czyli w ciągu dnia razem 2,5 godziny……jak śpi mniej to marudzi i potem w nocy spi jeszcze gorzej…….

shale Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

Julka śpi od 20 do 21 (nie da się jej tego oduczyć), potem od 22 do 6-7, ale z 10 pobódkami w między czasie. W ciągu dnia robi sobie dwie drzemki po pół godzinki i jedną godzinną, ale nie zawsze. Może być gorzej?
Pozdrawiam,
Ewa i Julcia (6 miesięcy)

joannamaria1973 Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

Mój Pati ma 8 miesięcy a śpi jak mu się podoba. Raz śpi ze trzy razy w ciągu dnia ale wtedy nie daje mi żyć do ok północy. Czasem zdrzemnie się raz. W nocy co chwila do cyca i tak w kółko.

ASIA mama małego Patryczka

Dodane ponad rok temu,

Re: Ile śpią Wasze dzieci

Julka w dzień śpi (ma prawie 6 m-cy) dwa – trzy razy po pół godziny, a w nocy od 20 do 6-8, z jedną przerwą na karmienie, a teraz podczas ząbkowania z dwona karmieniami i kilkoma pobudkami na płacz i ukołysanie.

Znasz odpowiedź na pytanie: Ile śpią Wasze dzieci

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
zdjęcie-pomocy!!!!!!!
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem,że to gdzieś było,ale nie mogę znależć.... ...Jak zmniejszyć zdjęcie?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
ziołka uspokajajace
Czytalam kiedys na forum o przypadkach podawania bobasom herbatek lub syropkow uspokajajacych. Przekazano mi ostatnio ciekawa opinie. Otóz profesor z farmacji kategorycznie zabronil podawac dzieciom ziola uspokajajace poniewaz wtedy gdy
Czytaj dalej