ile zjada 6 tyg. dziecię

Dziewczyny, prosze o pomoc – może pamiętacie ile wasze dzieciaczki zjadały ml mleczka w 6 tyg. życia? Moja Ada od tygodnia kiepsko je, wcześniej zjadała 120 ml co 3,5 godz. a teraz ledwo zjada 90 ml i może mieć nawet 5 godz. przerwę i się nie dopomina. Nie wiem czy coś jej dolega, bo poza tym zachowuje się raczej normalnie, jest wesoła itp. ale te jej niejedzenie trochę mnie niepokoi. Wprawdzie moja mama twierdzi że ona po prostu musiała “nadrobić” wagowo do dzieci urodzonych o czasie i teraz już je mniej i to normalne ale ja się trochę martwię…

4 odpowiedzi na pytanie: ile zjada 6 tyg. dziecię

 1. Re: ile zjada 6 tyg. dziecię

  ok. 6x po 120 ml

  [i]Ewa i Krzyś (6 i 3/4 mies.)

  • Re: ile zjada 6 tyg. dziecię

   Moi chłopcy koncza teraz 7 tyg i Kuba zjada ok 110-120 ml co około 4 godz, a Maciek 100 ml co 3-3,5 godz.

   Marta Macius i Kubus 20/05/2003

   • Re: ile zjada 6 tyg. dziecię

    W ogole sie tym nie przejmuj! Jesli dzidzia nie ma symptomow choroby i prawidlowo przybiera na wadze nie ma powodow do niepokojow. Moja ma 9 tygodni. Raz jada 80, a innym razem 220.Rozwija sie swietnie i niczego jej nie brakuje. Liczby i tabele sa dla nas, a dzieciaczki sa ludzmi, tak jak my wszyscy i jedza tyle, na ile maja akurat ochote.
    Pozdrawiam serdecznie!

    Kinga z mala Ola 🙂

    Kinga

    • Re: ile zjada 6 tyg. dziecię

     Wieeem, właśnie wróciłam od pediatry – z tym jedzeniem to wszystko w porządku, faktycznie dziecko samo sobie wyznacza ilość jedzenia, jeśli do tego normalnie przybiera na wadze to wszystko jest OK. pozdr.!

     Znasz odpowiedź na pytanie: ile zjada 6 tyg. dziecię

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo