Im dalej w las tym ciemniej

Tak mi się właśnie wydaje, chociaż tak naprawdę im więcej badań tym więcej wiadomości , ale że rozumiem wcale nie znaczy że jest mi z tym dobrze. Chodzi o to że na początku myśleliśmy że ach mężuś pobierze trochę witaminek i wszytsko się poprawi przecież niemożliwe żeby był źle, ,. Potem jednak okazało się że to nie wystarczy trzeba spróbować inseminacji. No dobra może być , teraz to już sie na pewno uda do końca roku – na pewno.
A teraz święta, laparoskopia w styczniu i do tego jakies diabelne badanie na przeciwciała antyplemnikowe( mamy wrogość śluzu ). Im dalej nas badają tym więcej znajdują. I coraz częściej myślę że IVF nas nie ominie. I było by OK, no bo jeśli jest szansa to niech będzie IVF ale finansowo? jedna próba na rok, no przy dobrych wiatrach na pół roku?
A tu tyle ciąż, tyle dzidzi.
Jejku, jejku jaki dzisiaj ciężki dzień
Ewka

4 odpowiedzi na pytanie: Im dalej w las tym ciemniej

malgosia Dodane ponad rok temu,

do Ewy

Nie płacz Ewka……
Tak to rzeczywiście wygląda, najpierw problem Cie nie dotyczy, potem inseminacje, potem in vitro. Za każdym razem dziwisz sie skąd masz tyle siły. ja nauczyłam się nic nie planowac w tej dziedzinie. Co będzie to będzie. M

jaga Dodane ponad rok temu,

Re: Im dalej w las tym ciemniej

No widzę, że idziemy prawie tą samą drogą – jestem właśnie na etapie tych “strasznych” badań immunologicznych (a już po laparoskopii).
Obiecuję, że wszystko opisze ze szczegółami po 10.12 (w temacie “Badania immunologiczne w Łodzi”) – do tej pory powinny nadejść wszystkie wyniki i mamy kolejną wizytę w Łodzi.
Trzymaj się Ewcia – najlepiej rób coś pasjonującego w międzyczasie – ja już doszłam do takiego momentu, że nie myślę na codzień o dzidzi, na ich widok się uśmiecham i mogę o nich porozmawiać bez drgania głosu…
Pozdrawiam serdecznie

ewka Dodane ponad rok temu,

Re: Im dalej w las tym ciemniej

My immunologię mamy jutro, więc pewnie wyniki będą po 12 grudnia i wtedy umówimy się na laparoskopie.
Jaga! a jak u Ciebie po laparoskopiii wszytsko w porządku, i dlaczego zalecili Ci badania immunologiczne?
I powiem Ci Jagus, że dzisiaj mi lepiej ale nadal ciąże źle na mnie działają. A od znajomych w ciąży stronię jak nigdy dotąd. Może to przejdzie, ale na razie nic a nic.
Pozdrowienia Ewka

jaga Dodane ponad rok temu,

Re: Im dalej w las tym ciemniej

Hej Ewcia!
W skrócie – byłam już 2 razy w ciąży – zawsze roniłam w bardzo wczesnej 5-6 tydzień. Po ostatnim poronieniu ’99 miałam poważne komplikacje i później nie mogłam zajść w ciąże. Po kolei zrobiono mi HSG (wyszła niedrożność obu jajowodóów) i laparoskopię – wyszedł jeden drożny i jeden “otwierali” ale praktycznie nie dają szans na ciążę z tej strony. Oprócz tego wykryto 2 mięśniaki – 1,5 i 3 cm średnicy – nieźle, nie? Po laparo miałam przykaz “szybkiego” zajścia ale nic z tego nie wychodziło – miałam monitorowany cykl i PCT – wyszło ujemne… Acha i pobrany wycinek podczas laparoskopii również wskazywał na problemy immunologiczne… I zdobyłam dzięki temu forum namiary na Łódź – i pojechaliśmy… Jedziemy 10.12 z kompletem wyników – zobaczymy co powie prof. Malinowski.
Pozdrawiam i trzymaj się dzielnie
Jaga

Znasz odpowiedź na pytanie: Im dalej w las tym ciemniej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
plamienie implantacyjne
dziewczyny, czy kiedyś coś takiego miałyście? jest dziś 8 dni po domniemanej owulacji (bez monitorowania cyklu, z obserwacji szyjki, sluzu i testu owu) a przedwczoraj mialam takie leciutkie plamienie?
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
to juz jutro!
oj ale ten czas leci jutro jade do szpitala w srode laparoskopia i prawdopodobnie histeroskopia strasznie sie boje ale obiecalam sobie ze bede dzielna trzymajcie za mnie kciuki jak wroce
Czytaj dalej