Forum: Imiona dzieci

imie dla dziewczynki z zagranicy

Poszukuje imienia dla mojego malenstwa, mieszkamy w Skandynawii i mysle o imieniu uniwersalnym tzn zeby pasowalo i w Polsce i za granica. Moze macie jakies propozycje??

Soley 16-08-03

4 odpowiedzi na pytanie: imie dla dziewczynki z zagranicy

emumu Dodane ponad rok temu,

Re: imie dla dziewczynki z zagranicy

Ja akurat mam synka o imieniu Erik, ale znajomi (tez z par mieszanych lub polskiego pochodzenia) majacy corki nazwali je np. Juliana, Patricia, Natalie, Julia, Joanna, Kamilla, Victoria, Olivia, Bianca, Paula, Claudia, Isabella, Nicole, Karen, Carmen itp.
Pozdrawiam
Moni

komkoma Dodane ponad rok temu,

Re: imie dla dziewczynki z zagranicy

A moze Lena. Podobno popularne w Szwecji a i w Polsce coraz bardziej, choc nie wiem, jak w innych krajach.

werbena Dodane ponad rok temu,

Re: imie dla dziewczynki z zagranicy

My mieszkamy w Polsce, ale mąż jest Holendrem – żeby pasowało w obu krajach i nie było ani strasznie popularne ani pretensjonalne dla maleństwa, które urodzi sie w maju wybraliśmy Helena i Hugo.

mysia2 Dodane ponad rok temu,

Re: imie dla dziewczynki z zagranicy

My w prawdzie oboje jesteśmy Polakami i mieszkamy w Polsce, ale myślimy o imionach: Natan albo Vanessa. Wydaje mi się, że są uniwersalne.

Znasz odpowiedź na pytanie: imie dla dziewczynki z zagranicy

Dodaj komentarz

Dla starających się
pytanko dot. aspirynki
Jak wiadomo zazywanie 80mg aspiryny poprawia przygotowanie macicy do ciazy, ma wplyw na endometrium, ogolnie jest korzystne. Mam w domu taka zwykla aspiryne 375 mg, wiem ze to za duza
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Mikołaj nurek
Byłam z Mikim na basenie. Było super!! Oprócz tego, że basen mógłby być lepszy. Najbardzeij mnie zdumiało to, ze miki, gdy tylko woda dotykała jego buxi, natychmiast ją zamykał, jakby
Czytaj dalej