Forum: Odradzam

IncaPlay w Blue City – Warszawa

Drogie Mamy,
Zdecydowanie odradzam Inca Play w Blue City w Warszawie. Od kilku tygodni rozdawane były ulotki o tym, że organizowane są tam wakacje dla dzieci, zapewniają opiekę, zabawę, posiłki… za jedyne…(?) 59zł/ dzień. Sporo jak na kilka godzin, ale zdecydowałam się oddać tam dziecko, w końcu nikt nie ma ponad 2 miesięcy urlopu.. Zapisałam, podałam wszelkie swoje dane. Dzisiaj rano mąż zaprowadził tam naszą córcie i jakież było jego zdziwienie, kiedy wszystko było zamknięte, zero kartki, żadnej informacji itp. Co zrobić z dzieckiem, do pracy trzeba iść… Na stronie internetowej Inca Play (po przeczytaniu o wakacjach od 27 czerwca:-) znalazłam małą informację, że…. “na pierwszy turnus tj.: 27/06/2011-01/07/2011 nie zebrała się odpowiednia liczba uczestników i w tym tygodniu Wakacje w Inca Play zostały odwołane”. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne prowadzenie biznesu i całkowity brak szacunku do swoich klientów. Skoro nie potrafili mnie poinformować o odwołanym turnusie, to jak zajmują się powierzonymi dziećmi…..? Nie dam zarobić tak nieodpowiedzialnej firmie.

Pozdrawiam,
Moni

1 odpowiedzi na pytanie: IncaPlay w Blue City – Warszawa

agnieszka-wojciechowska Dodane ponad rok temu,

Szanowna Pani,

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Informacja była przekazywana wszystkim naszym klientom telefonicznie. Zgodnie z regulaminem, tak jak Pani zauważyła umieściliśmy ją również na naszej stronie internetowej.
W celu prowadzenia dalszej rozmowy zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Wojciechowska
[email][email protected][/email]
604-412-912

Znasz odpowiedź na pytanie: IncaPlay w Blue City – Warszawa

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Botwinka
Ostatnio mam ochotę na zupę- botwinkę tylko nie wiem jak ją zrobić dziewczyny pomożcie i dajcie jakiś dobry, sprawdzony przepis :)
Czytaj dalej
Szkolniaki
Pierwsze dni w szkole - artykuł
Witam, szukam mam, których dzieci mają za sobą pierwsze doświadczenia jako uczniowie. Przygotowuję artykuł do "Naj" pt. "Pierwsze dni w szkole" dotyczący adaptacji dziecka w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Będę wdzięczna
Czytaj dalej