interpretacja wyników -krew????

Drogie mamy otóż wiele z Was pewnie miało do czynienia z tarczycą i wie jakie powinny byc wyniki hormonu TSH. Mam jednak pytanie odnośnie wyników badania krwi.Otóż dowiedziałam się,że mam cukier we krwi poniżej normy??Czy to może oznaczać początek jakieś choroby,czy to może być związane z tarczycą.Dodam,że schudłam bardzo w ostatnim półroczu 5kg.Jestem senna i zmęczona.
Zrobiłam USG tarczycy ale lekarz nie wykrył nic co mogło by wskazywać no taki szybki spadek masy ciała.
Jeśli wiecie coś na ten temat pomóżcie!!!
pozdrowienia
Monika

1 odpowiedzi na pytanie: interpretacja wyników -krew????

truskawa11 Dodane ponad rok temu,

Re: interpretacja wyników -krew????

Ja co prawda nie pomogę w wyjąsnieniu, ale dopisuję się do Twoich “objawów” – też schudłam ostatnio, stale czuję się zmęczona, praktycznie nie ma dnia bez bólu głowy – takiego, jakiego wcześniej nigdy nie miewałam, mam wrażenie, że nie mam siły, nie mówiąc o apetycie. Zmuszam się tak naprawdę do jedzenia.
Do tego trzymają się mnie jakieś bóle kręgosłupa, raz z jednej strony, raz z drugiej, kolejny dzień to ból biodra, potem nadgarstków.
Jakoś nie mogę zebrać się na badania laboratoryjne, ale chyba czas na nie.
Czyżby starość nieradość???

Truskawa i Córcia

Znasz odpowiedź na pytanie: interpretacja wyników -krew????

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
bez pieluchy na noc?
jak oduczylyscie maluszki nocnego pieluchowania? Krzyś od dawna w ciagu dnia chodzi bez pieluchy..zakładam mu ja tylko do spania... niestety ostatnio skórka na pupie wygląda kiepsko i jedyne wyjście to
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
co z urlopem macierzyńskim??
W przyszłym tygodniu kończę urlop macierzyński, czy ktoś wie czy został on przedłużony o te obiecane 2 tygodnie czy nie??
Czytaj dalej