isoptin i b.niskie ciśnienie?

Dziewczyny,

Mam taki problem otóż biorę fenoterol 3×1 łącznie z isoptin na pół godz przed. I prawdopodobnie isoptnin strasznie obniża mi ciśnienie, dodam że zawsze miałam niskie ale teraz to chyba przesada ostatnio miałam 88/35, 94/41, 86/49, 102/38.
Rozmawiałam z lekarzem kazał popołudniu i wieczorem nie brać ispotninu tylko fenoterol i napić się kawy. Lecz to nie pomogło moje ciśnienie nadal jest niskie dziś mam 102/41 puls 111 Czy mogę zupełnie odstawić isoptin? Nie biorę go już od soboty?
Może jeszcze raz zadzwonić do lekarza? Następną wizytę mam w poniedziałek 2 sierpnia.

1 odpowiedzi na pytanie: isoptin i b.niskie ciśnienie?

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: isoptin i b.niskie ciśnienie?

Strasznie niskie to Twoje ciśnienie, skontaktuj się z lekarzem, isoptin łączy się z fenoterolem właśnie w celu jego obniżenia, ale jeśli Ty wcześniej miałaś niskie to nie widzę sensu jeszcze bardziej go zbijać.
Koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

Kasia i lwica 06.08.04

Znasz odpowiedź na pytanie: isoptin i b.niskie ciśnienie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
pytanie do kadrowek
Mam pytanie dot. urlopu wychowawczego. Pracuje juz pol roku, ale mam zamiar wziasc wychowawczy. Czy jak zaczelam prace obowiazuja mnie te same zasady co te osoby, ktore wziely wychowawczy bezposrednio
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
można brać tylko fenoterol bez isoptin
Tak jak w temacie. Czy konieczne jest branie isoptinu przy fenoterolu? Isoptnin obniża ciśnienie a ja mam bardzo niskie, choć serce mi wali i puls mam wysoki. Czy sam fenoterol
Czytaj dalej