isoptin?

Mam pytanie, biorę jak wiele z was fenoterol (4×0.5)na przemian z isoptinem (3×1), ale ostatnio przeczytałam na , że o ile ten pierwszy lek nie wpływa w ogóle na płód, o tyle o isoptinie napisali, że najprawdopodobniej diała w jakis sposób na dzidziusia i nie wolno go stosować w ciąży. Wiecie coś na ten temat?
Pozdrawiam
Pien + lewek 4.08.03

3 odpowiedzi na pytanie: isoptin?

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: isoptin?

dziś rozmawiałam o tym z lekarzem – powiedział że lepiej brać isoptin niż mieć wysokie ciśnienie i tętno – bo to bardziej szkodzi.
Pozrowionka

Dodane ponad rok temu,

Re: isoptin?

przy nadmiernych skurczach, w 8 m-cu ciąży lekarz przepisał mi fenoterol i isoptin. Wszystko dobrze się skończyło 🙂

Kaśka z Natunią (1 rok plus miesiąc)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: isoptin?

Isoptin jest podawany z fenoterolom zawyczaj, mnóstwo osob go brało – ja też i mi nic nie jest. Tyle że sa dwa isoptiny – jeden o wiekszej dawce, ktory bierze sie raz dziennie, ja bralam walsnie ten. Ma on bardzo dobvre działanie na kobiete biorącą fenoterol i niweluje jego skutki uboczne, m. in. kolatanie serca, nadcisnienie.

Znasz odpowiedź na pytanie: isoptin?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Fenoterol-co za diabelstwo
Byłam dziś u gina i podczas badania stwardniał mi brzuch. Mówiłam mu o tym wsześniej ale jakoś nie reagował.Więc jak tylko brzuch zrobił sie twardy to poprosiłam go żeby dotknął
Czytaj dalej
Bliźniaki, trojaczki i …
weekend mamy pracującej
Pobudka - 6 rano, nie ma zmiłuj się. Daję im mleczko, wypijają, bawią się całe 20 minut. Zasypiam na moment... wrzask Kamila. Wpadam do ich pokoju - Jędrek leży na
Czytaj dalej