Ja także po wizycie!

Kochane!!! Byłam wczoraj u lekarza-on był moim “pierwszym” lekarzem, i po trzech latach do inego wróciłam. Nie żałuję! Wysłuchał mnie, był mile zaskoczony moją wiedzą -to dzięki Wam dziewczyny!!!!! Jeżeli okres sam się nie pojawi do 1 maja to będę brać luteinę( wcześniej obowiązkowo teścik-już kupiłam tylko po co ). Póżniej Clo od 5-9 dnia cyklu, później testy owu-powiedział,że te droższe mają lepsze odczynniki. Później zobaczymy. Jest dobrej myśli, no ale oczywiście wspomniał,że jeżeli prze dwa cykle stymulowane Clo nic się nie “wykluje”-to będziemy robić HSG itp…..
Mam nadzieję,że okres przyjdzie sam-wczoraj bolało mnie przez cały dzień podbrzusze, tak samo miałam w ostatnim cyklu. Cholewcia, znów muszę się wylogować, bo robota pędzi!!!! Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich!!!!!!!!

Kasia starająca się
moje wykresiki

1 odpowiedzi na pytanie: Ja także po wizycie!

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: Ja także po wizycie!

Cieszę sie że nowy/stary lekarz nadal jest ok. Mam nadzieję że Cię nie zawiedzie i będzie skuteczny w stymulowaniu Ci (ale to zabrzmiało, hi,hi)
Powodzenia Asia

Znasz odpowiedź na pytanie: Ja także po wizycie!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Czy można zamrażać
mleko w innych pojemnikach niż te woreczki Aventu?? Np w wygotowanych małych sloiczkach? Izolda i Agatka (26.02.03)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Leżaczek- jaki i ile kosztuje?
Dziewczyny poradzcie jaki leżaczek kupić mojej 3 miesięcznej córeczce. Dzisiaj jadę jej kupić i zupełnie nie mam pojęcia ile wziąć pieniędzy i w ogóle jaki mam wybór. Nie chciałabym przepłacić
Czytaj dalej