Jak często kupki?

Mam do Was kochane mamusie pytanko – jak często miesięczne niemowle powinno robić kupkę? Dodam, że karmię małą piersią. Martwię się, bo od kilku dni Julka robiła tylko 2 kupki na dobę (wcześniej za każdym razem przy zmianie pieluszki), a dziś nie zrobiła jeszcze w ogóle (a jest 22:30). Czy to normalne? Czy powinnam się martwić? Liczę na Was.

Duża buźka

Gacka i Julka – Kochana Córka (01.03.04)

2 odpowiedzi na pytanie: Jak często kupki?

Dodane ponad rok temu,

Re: Jak często kupki?

dziecko karmione piersia moze robic od 1 kupki na tydzien do 10 dziennie. Tak wiec nic sie nie martw. Chyba ze widzisz ze dziecko sie meczy i boli je brzuch.
Wypij herbatke z rumianku.

Nelly i Hubert 13 miesiecy!!!!!!!

gacka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak często kupki?

No właśnie widzę, że Julka się męczy. Pręży się, stęka, robi się czerwona, a kupki nie ma. Nie płacze, ale widzę, że chyba powoduje to u niej dyskomfort. Kilka dni temu pomogłam jej termometrem (sytuacja trwa już prawie tydzień), pomogło, ale nie chce jej przyzwyczajać do tego. Podawałam jej Plantex i herbatkę rumiankową, ale lekarka mi powiedziała, że rumianek może uczulać, a koper włoski powoduje wiatry i do może dodatkowo drażnić dziecko. Więc sama już nie wiem co robić?

Duża buźka

Gacka i Julka – Kochana Córka (01.03.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak często kupki?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Do SMOKI!
Czy ktoś nam w końcu powie co się na tym forum dzieje? Najpierw przez kilka dni w ogóle nie mozna wejść, albo graniczy to z cudem.... a teraz znowu trzeba
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Szczepicie na ospe?
nawww.szczepienia.pldowiedziałam sie, ze jest szczepionka przeciwko ospie. Czy któras z Was sie zdecydowała? Ja chyba zaszczepie. [img]https://www.pizzeriamaestro.com.pl/ala/spi.jpg[/img] Ala i Filipek ur 29.07.2003
Czytaj dalej