jak długo może pobolewać podbrzusze

Jestem w 13 tc. Na początku miałam trochę bóle , ale później przeszły. Od kilku dni znowu mnie pobolewa a wczoraj się nasiliło. Nie boli mocno, mogę normalnie pracować, ale w poprzedniej ciąży tak nie miałam. Następna wizytę mam dopiero 29 maja. Czekać, czy lecieć wcześniej?

4 odpowiedzi na pytanie: jak długo może pobolewać podbrzusze

elisabeth73 Dodane ponad rok temu,

Re: jak długo może pobolewać podbrzusze

Ja bym poleciała wcześniej, dla własnego spokoju.

elisabeth

agaja Dodane ponad rok temu,

Re: jak długo może pobolewać podbrzusze

Jesli boli środek brzucha a nie po bokach, tam gdzie jajniki, to bym posżła wczesniej.

anulka56 Dodane ponad rok temu,

Re: jak długo może pobolewać podbrzusze

Witam, ja jestem obecnie w 16 tygodniu i powiem Ci,ze też mnie czasem pobolewa..Czytałam wiele ksiazek na temat ciąży i w każdej piszą, że niestety tak się może zdarzyć,poniewaz macica cały czas się rozciąga, bóle po bokach toprawdopodobnie bóle wiązadeł. Jeśli nie są one zbyt częste i silne, nie masz plamień, to może poprostu weź no-spę,odpocznij trochę,powinno pomóc. Jeśli masz kontakt telefoniczny ze swoim lekarzem, zadzowń, zapytaj. Ja w poprzedniej ciąży też miałam bóle brzucha i to aż do 5 miesiąca,brałam no-spę. Teraz też mam,tylko dodatkowo moje łożyskoprzoduje brzeżnie,więc może to i stąd, a no-spę mam brac3x2 tabletki. Jeśli masz jakiś wenwętrzny niepokój zadzown do gina albo idź. Pozdrawiam.

Anulka56

agaja Dodane ponad rok temu,

Re: jak długo może pobolewać podbrzusze

Mnie od dwu dni tez boli, ale tylko pas miesni nad spojeniem łonowym. I tylko przy chodzeniu. zero skurczy itd, podejrzewam, ze to od zaparć, które tez wczoraj mi sie zaczeły i sa potworne. Myslicie, z eto mzoę byc od zaparć, tak jak przypuszczam? w zyciu wczesniej zaparć nie miałąm, wiec nie wiem, co i jak przy zaparciach boli.

Znasz odpowiedź na pytanie: jak długo może pobolewać podbrzusze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Porwano czterolatke
wczoraj wieczorem na polsacie w wydaniu wydarzen, mówili o 4 letniej dziewczynce , która została uprowadzona z zamknietego na klucz pokoju brytyjczyków wypoczywajacych w Portugalii.Rodzice zostawili trójke spiacych dzieci w
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Do znających Warszawę
W środę wybieram się do Warszawy - potrzebuję dostać się z dworca centralnego na Witosa (jest tam jakieś centrum handlowe). Nie dysponuję wielką gotówką, więc raczej taxi nie wchodzi w grę
Czytaj dalej