Jak jest u Was?

Cześć! Ja niestety jestem na oczekujących,ale nie o mnie tu chodzi. Moja przyjaciółka jest w 19 tyg. ciąży. Od samego początku czuje się fatalnie,całymi dniami by spała,ciągle jest rozdrażniona i wymioty non stop,całymi dniami.Ale jakiś czas temu wszystko ustało. I wczoraj jak ją znowu ruszyło to nie wiedziała co ma ze sobą zrobić i do wymiotów straszliwych doszły skucze w brzucha. Zadzwoniła do swojego Gina,który powiedział jej,że ma wypić herbatkę miętową,a te skurcze napewno mają związek z jelitami,a nie dzieckiem bo w ciąży ma się problemy z wypróżnianiem i to przez to napewno uczucie skurczy! Posłuchała Go,herbatka niby pomogła,ale nadal jest pprzestraszona i niepewna czy to faktycznie normalka. To jej pierwsza ciąża. Powiedzcie, czy u Was też zdarzają się takie rzeczy? Mogę Jej jakoś pomóc? Znacie jakiś sposób na lepsze samopoczucie?

1 odpowiedzi na pytanie: Jak jest u Was?

miau Dodane ponad rok temu,

Re: Jak jest u Was?

u mnie było podobnie- i niestety nie mogę dać żadnej praktycznej porady, nic ponad to, zeby jakos przetrzymać.
dostaąłm od doktora nawet czopki p.wymiotne, ale kiedy je mialm brać? jak już wymiotowałm?

męczyło mnie z 16 tygodni, brzucho boli często, i bolał, a wymioty zdażają się i teraz- nie zawsze mój żołądek akceptuje mój gust kulinarny- a przed ciązą- i owszem.

lekarz także bóle brzucha zaliczył do jelitowych, bo ciąża bez zarzutu puk puk jak na razie….

Życze koleżance wytrwałości, mniej stersu i mniej starchania i niepokoju o dolegliwości- po co się jeszcze wpędzać w błędne koło?

pozdrawiam- Anita, 23 tydzień-???( chłopiec, dziewczynka?)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak jest u Was?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
bakterie w moczu
Mam problem. W moich ostatnich badaniach okazało się, że mam bakterie w moczu. Staram się dużo czytać na ten temat i nie wiem czy może to być bardzo częste ponoć
Czytaj dalej
Dla starających się
czy to możliwe??
czy to możliwe, że przy braniu castagnusa temperatura ustabilizowała mi się na jednym i tym samym poziomie 35,5 i ani drgnie?? mierzyłam ja juz 3 termometrami dla pewności i na
Czytaj dalej